ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo dobre-provjerene vijesti:
ATPL potpisala ugovor o gradnji 4 broda u Kini.[thumbsup]


Evo dobre-provjerene vijesti: ATPL potpisala ugovor o gradnji 4 broda u Kini.[thumbsup]

Nova 4 ili se radi o onima koji se očekuju ove godine?[wink]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Bare, Bare. Slabo pratiš. Nova četiri zaboga…


Evo dobre-provjerene vijesti: ATPL potpisala ugovor o gradnji 4 broda u Kini.[thumbsup]

2+2 panamaxa umjesto 6 handyja ?
U svakom slučaju dobra vijest , iako isporuka ne može biti prije 2011./12.
Ovog me časa više interesira isporuka Zagreba i M.Pracata.
Kad je već Uprava bila s Kinezima , možda se zna nešto i o tome ?

danas brodari idu gore, barem je tako na svjetskim burzama[thumbsup]

I noga u guzicu je korak naprijed

specijalno idu gore[bye]

semper fidelis


causio: ” Evo dobre-provjerene vijesti: ATPL potpisala ugovor o gradnji 4 broda u Kini.[thumbsup] ” 2+2 panamaxa umjesto 6 handyja ? U svakom slučaju dobra vijest , iako isporuka ne može biti prije 2011./12. Ovog me časa više interesira isporuka Zagreba i M.Pracata. Kad je već Uprava bila s Kinezima , možda se zna nešto i o tome ?

panamaxi abt.80000dwt, isporuka 2010/11. Zagreb izlazi definitivno krajem svibnja, a Pracat dva mjeseca iza.

cijeloj ekipi & administratorima SRETAN USKRS!
neka nam zeko donese zelene boje….[cool]

hvali more, drž se altantske plovidbe.....

ima tko kakvih informacija kaj se pricalo na http://www.capitallinkforum.com/shipping/2008/main.html


ŠPANCIR: ” causio: ” Evo dobre-provjerene vijesti: ATPL potpisala ugovor o gradnji 4 broda u Kini.[thumbsup] ” 2+2 panamaxa umjesto 6 handyja ? U svakom slučaju dobra vijest , iako isporuka ne može biti prije 2011./12. Ovog me časa više interesira isporuka Zagreba i M.Pracata. Kad je već Uprava bila s Kinezima , možda se zna nešto i o tome ? ” panamaxi abt.80000dwt, isporuka 2010/11. Zagreb izlazi definitivno krajem svibnja, a Pracat dva mjeseca iza.

Causio for president !!!


causio:

ŠPANCIR: ” causio: ” Evo dobre-provjerene vijesti: ATPL potpisala ugovor o gradnji 4 broda u Kini.[thumbsup] ” 2+2 panamaxa umjesto 6 handyja ? U svakom slučaju dobra vijest , iako isporuka ne može biti prije 2011./12. Ovog me časa više interesira isporuka Zagreba i M.Pracata. Kad je već Uprava bila s Kinezima , možda se zna nešto i o tome ? ” panamaxi abt.80000dwt, isporuka 2010/11. Zagreb izlazi definitivno krajem svibnja, a Pracat dva mjeseca iza.

Causio for president !!!

Jako lijepe vijesti. Da ugovore najam od 70.000$ dnevno, te da voze 5 mjeseci prosječno (zagreb 6 a prcat 4) u 2008. zagreb i prcat će zaraditi oko 100 milja kn. Uz to u 1Q libertas i imperijal zarađuju 62+86 K $ na dan (ako se ne varam) ili 63 milje kn prihoda samo za 1Q od ta 2 broda. Inače prihodi za 1Q 2007 bili su 286 milja ukupno, a dobit 70. Evo samo malo razmišljanja na glas…

Se meni ovo čini po TA promjena trenda kao početkom 12.mj kad je išla sa 2900 na 3500??

http://www.abacus-brokeri.hr/?section=detalji&tab=graf&o=ATPL-R-A&tr=ZSE

Može neko baciti komentar TA (ili nema smisla gledati TA za vrijeme ove nevolje…..)

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close