ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 12:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,44
22.477
464
48,30
48,80
-0,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Je li ovo blokada? Investor mi pokazuje vise od 10% i nema promjena?

stavi si status na investoru pa ces vidjeti jel u blokadi[wink]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

blokada je, kad imaju ovo glupo računanje, računa se prosječna od jučer, valjda neće trajati preko pola sata

Blokirana je odmah u 10:00 sa preklapanjem početne kupnje i prodaje.


Techman: ” Je li ovo blokada? Investor mi pokazuje vise od 10% i nema promjena? ” stavi si status na investoru pa ces vidjeti jel u blokadi[wink]

Thks. Ja sam stavio neke druge prioritete. Ipak vidim veselje na oba brodara koji su mi pri srcu. [thumbsup]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Je li ovo blokada? Investor mi pokazuje vise od 10% i nema promjena?

evo ti odgovor
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10950

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

pocetak,ocekivan,no uzasno me zanima nastavak.Plovimo zajedno..
Imam posla no do 14 h sam opet uz monitor

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

wiking:

Techman: ” Je li ovo blokada? Investor mi pokazuje vise od 10% i nema promjena? ” stavi si status na investoru pa ces vidjeti jel u blokadi[wink]

Thks. Ja sam stavio neke druge prioritete. Ipak vidim veselje na oba brodara koji su mi pri srcu. [thumbsup]

tak ti je i kod mene pa se nakupi da ne vidim K/P al povecanjem rezolucije se moze sve vidjet[wink]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


blokada je, kad imaju ovo glupo računanje, računa se prosječna od jučer, valjda neće trajati preko pola sata

2 sata traje blokada nazalost


black11: ” blokada je, kad imaju ovo glupo računanje, računa se prosječna od jučer, valjda neće trajati preko pola sata ” 2 sata traje blokada nazalost

mislim da je najduže dva sata, a najkraće pola sata

Postovani,

obavjestavamo vas da je, sukladno Pravilniku o obustavi trgovanja dionicama na burzama u Republici Hrvatskoj (N. N. 114 od 23. listopada 2006. i N.N. 55 od 30. svibnja 2007.), doslo do obustave trgovanja i porasta cijene dionica ATPL-R-A, BLJE-R-A, LVCV-R-A, HDEL-R-A, TISK-R-A, JDPL-R-A i DLKV-R-A.

O nastavku trgovanja biti ćete obavijesteni.

Ako ulažete u fundamente, ne možete izgubiti. Šećer dolazi na kraju.

Nešto sam načuo da je Kina blokirala uvoz željezne rude. Ima ko kakav detaljiji info?

Trend is your friend.

Atlantska plovidba d.d. – nastavak trgovanja

Postovani,

obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama ATPL-R-A nastaviti u 11:13.

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

New Report

Close