ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


drhtava_r.: ” …Da ste vidli to sto sam ja danas vidio u POBI, potpisali bi 2.000 kao dno bez razmisljanja[pray] ” Priznajem da nisam dobro shvatio što je pisac htio reći.

pokušat ću prevesti kolegu, s hrvatskog na hrvatski:
“e, ljudi moji, da ste vi vidli kako su ljudi danas navalili prodavat kod brokera u Podravskoj banci, pa ja sam mislio da je smak svijeta!”
drhtava, ispravi me ako sam krivo shvatio…[cool]

hate red

dali se sutra nastavlja istovaranje sa 200 kom….
[lol]

istivaranje se nastavlja,dali i sutra??vrlo vjerovatno,ali ako ne sutra,onda odmah dan dva iza…Sutra ju mozda malo otpuste gore,no ne bih prognozirao.Sada bar priznajem da sam dosta toga promasio,to sto nas ima jos,mi nije nikakva utjeha.Casha nemam,previse korekcija,da bih casha imao,a s minusom ne prodajem.
Atpl necu prodati dok ne dodje do 4-4500 kn..a mozda ni tada

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER


istivaranje se nastavlja,dali i sutra??vrlo vjerovatno,ali ako ne sutra,onda odmah dan dva iza…Sutra ju mozda malo otpuste gore,no ne bih prognozirao.Sada bar priznajem da sam dosta toga promasio,to sto nas ima jos,mi nije nikakva utjeha.Casha nemam,previse korekcija,da bih casha imao,a s minusom ne prodajem.
Atpl necu prodati dok ne dodje do 4-4500 kn..a mozda ni tada

Duboko se nadam da si dovoljno mlad da dozivis zacrtani target[lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

kolega zgubidane vidjet ćete da je taj target bliže više nego što mi svi mislimo, 31.05.2008.!!!

( 4.500,00 kn.)


kolega zgubidane vidjet ćete da je taj target bliže više nego što mi svi mislimo, 31.05.2008.!!! ( 4.500,00 kn.)

Dobra večer! Zbog čega ste istaknuli baš taj datum ako se smije znati?

Dragi svi, svaka čast hrabrim kupcima ATPL-a na ispod 2000 danas (ako ih ima ovdje). Mene svrbili prsti jako, al se nisam usudio. Uopće me ne bi čudilo da sam vidio nekoliko stotica, pa i koju tisućicu na asku ispod 2000. Opasna je ova dionica, opasna….

I'LL BE BACK


kolega zgubidane vidjet ćete da je taj target bliže više nego što mi svi mislimo, 31.05.2008.!!!

( 4.500,00 kn.)

neka malo optimizma pa i nerealnog[thumbsup]

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

dakladd:

istivaranje se nastavlja,dali i sutra??vrlo vjerovatno,ali ako ne sutra,onda odmah dan dva iza…Sutra ju mozda malo otpuste gore,no ne bih prognozirao.Sada bar priznajem da sam dosta toga promasio,to sto nas ima jos,mi nije nikakva utjeha.Casha nemam,previse korekcija,da bih casha imao,a s minusom ne prodajem.
Atpl necu prodati dok ne dodje do 4-4500 kn..a mozda ni tada

Duboko se nadam da si dovoljno mlad da dozivis zacrtani target[lol]

zgubidane , čovjek razmišlja realno s obzirom na vrijednost ove firme i njezino poslovanje.
a ti mi reci zašto ova dionica ne bi bila u toj vrijednosti ? je li misliš da ima nešto drugo zbog čega će proći jako puno vremena za dostići taj nivo ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


kolega zgubidane vidjet ćete da je taj target bliže više nego što mi svi mislimo, 31.05.2008.!!! ( 4.500,00 kn.)

a čovjek bubne i ostane živ…..samo tako naprijed [thumbsup]

DOKUP!

koliko mene sjećanje služi atlantska je ovih dana trebala bit 5200, a ne 2200!? [cool]

jel tako davids & co?


istivaranje se nastavlja,dali i sutra??vrlo vjerovatno,ali ako ne sutra,onda odmah dan dva iza…Sutra ju mozda malo otpuste gore,no ne bih prognozirao.Sada bar priznajem da sam dosta toga promasio,to sto nas ima jos,mi nije nikakva utjeha.Casha nemam,previse korekcija,da bih casha imao,a s minusom ne prodajem.
Atpl necu prodati dok ne dodje do 4-4500 kn..a mozda ni tada

Preporucio bih cuvanje dionice do ovih razina bez obzira na na sve turbulencije koje se budu događale na njoj! Vjerujem da su neki ostali gledajuci kako ovo raste, ali biti ce jos ovakvih situacija gdje ce se događati nepredvidive stvari da bi se otarasilo malih dioničara i špekulanata! Osobno sam ovakav preokret ocekivao sutra, ali još bolje što se ovo danas dogodilo! Pozdrv svima koji ostaju do kraja[thumbsup]

čudni se ovdje sveci slave....

New Report

Close