ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 01:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ne nego potrebe za cash-om

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

a ja sam trenutno žrtva atpl-a[lol]

Jednostavno u ovakvoj psihozi koja vlada na tržištu prestaje utjecaj fundamenata,FI,BDI…….
Treba preživjeti.

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

Izgleda da su jutros na ATPL pucali margin call-ovi. A stvarno smo banana burza i banana država. Indexi u EU danas u zelenome, a mi već 9-10 dana za redom u crvenome. Ovo je već tragikomično. Sami rušimo cijene da strancima omogućimo što jeftinije ulaze da opet uđu na samome dnu po cijenama od pred par godina i poberu vrhnje, a mi ćemo biti sretni da se izvučemo s nulom. [rolleyes]

Ignore: KressoM, delux

…….na kraju nas male najvise je kostalo ono sto smo mislili da nas stiti…….puno fondova unutra i velika likvidnost na kojoj je netko stalno htio izvlaciti cash

Nazire se jutarnja zvijezda [pray]

čudni se ovdje sveci slave....


Nazire se jutarnja zvijezda [pray]

dokupio!
200x,xx kn
čestitam onima koji su danas kupovali po 195x,xx
pogodili su dno marijanske brazde…[cool]

hate red

samo da se ta brazda kao i geronimov trokut ne pretvori i pi.kin dim. [lol]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Izgleda da su jutros na ATPL pucali margin call-ovi. A stvarno smo banana burza i banana država. Indexi u EU danas u zelenome, a mi već 9-10 dana za redom u crvenome. Ovo je već tragikomično. Sami rušimo cijene da strancima omogućimo što jeftinije ulaze da opet uđu na samome dnu po cijenama od pred par godina i poberu vrhnje, a mi ćemo biti sretni da se izvučemo s nulom. [rolleyes]

Stvar je otišla predaleko, a naši mali neiskusni fond menadžeri nisu ni znali što se desilo. Staviti će svima njima dobri stari JP jednog velikog

Hell is Empty and all the Devils are Here

12m12:

Nazire se jutarnja zvijezda [pray]

dokupio!
200x,xx kn
čestitam onima koji su danas kupovali po 195x,xx
pogodili su dno marijanske brazde…[cool]

A po čemu to zaključuješ? NHF, samo pitam…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

sve bolje i bolje![thumbsup]

samo što nije...

http://biz.yahoo.com/ap/080317/earns_excel_maritime_carriers.html?.v=1

divno, to si postao da se pohvalis kako imas EXM?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

New Report

Close