ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


moramo isforsirat prodavatelja,moramo mu zivce pojest,moramo mu otkinit barem 20% zarade..

upravo mu to i rade.
sjeti se prometa u prosincu i siječnju, dok se još nije kužilo da se ludjak iskrcava naveliko. preko deset milja kn gotovo svaki dan.
a onda su kupci shvatili da ovaj ne misli stat.
e, onda su mu počeli lagano spuštat… pa spuštat… pa spuštat…

hate red


otpustanje dionica.moze malo pojasnjenej,sto to znaci..hvala unaprijed,drage kolege..

ne znaci nista, i mudrinic je kupovao ht po 380 kuna..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

“ne znaci nista, i mudrinic je kupovao ht po 380 kuna.. “

Kupovao je simbolične količine kao znak vjere u tvrtku koju vodi.
G. Predsjednik uprave Atlanske PRODAJE 1000 kom vrijednosti cca 2.5 mil kn prateći silazni trend dionice

Jel netko primjećuje razliku?

Kod mene strelica uvijek zelena.

Malo kupnja/prodaja:

— The company has entered into an agreement to purchase a 2000 built,
73,288 dwt Panamax bulk carrier for US$ 72 million.
— The Company has entered into an agreement to sell the 1996 built,
73,008 dwt Panamax bulk carrier, the MV Lanzarote, for US$ 65 million.

čudni se ovdje sveci slave....

a ako se bojite da je nešto pošlo po zlu na globalnom tržištu, evo vam premarketa danas….

hate red


a ako se bojite da je nešto pošlo po zlu na globalnom tržištu, evo vam premarketa danas….

???!!! da? i kamenac ajde molim te malko argumentiraj ovaj tvoj post! vidim da npr. na podforumu TA nema baš tvojih analiza (možda nisam dovoljno prolistao[proud]), no već i vrapci na grani znaju da DRYS nema baš utjecaja na atpl, baš kao ni tvoje prepucavanje s poštovanim sakai-om [lol]

citirao bih poštovanog GERONIMA:

otprilike ovako je nedavno naveo:
“ATPL je trn u oku onima koji ju sad prodaju a kasnije će im biti balvan u glavi”![thumbsup]

hvali more, drž se altantske plovidbe.....

ha ha ha ide ovo na 2000 kn a ja ju kupovo po 2635 darn… mada nema šanse da je prodajem ispod 3635 NEMA ŠANSE. jel slična situacija i sa dry-som ova 2 dana ili je to samo kod nas?

A sto ovaj nije nista naucio od ovih iz ULPL? Fino das darovnim ugovorom na zenu, napises na zse da si poklonio, a zena proda i lova u dzep. Pa ljepse zvuci.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Zasto stvarate nervozu oko toga kako je pred.uprave otpustio 1000 kom.Sta je to u odnosu na 54142 kom. koje su mu ostale???
Stvarno smijesno!! Mozda coviku triba za spizu![thumbsup]


Zasto stvarate nervozu oko toga kako je pred.uprave otpustio 1000 kom.Sta je to u odnosu na 54142 kom. koje su mu ostale???
Stvarno smijesno!! Mozda coviku triba za spizu![thumbsup]

ako može mali komentar (dobronamjerni u svakom slučaju) na vašu izjavu:
ako već malko voda ulazi u barku, pobogu onda tupom stranom sjekire zabijamo čep da ne pušta ili u najgorem slučaju mirno sjedimo da što sporije ulazi, ali Jere je bogati opalio oštricom po dnu na mjestu napuknuća! Ej zašto, šta kupuje farbu za uskršnja jaja?!!!![angry]

hvali more, drž se altantske plovidbe.....


da? i kamenac ajde molim te malko argumentiraj ovaj tvoj post! vidim da npr. na podforumu TA nema baš tvojih analiza

rhino, ne kužim baš poantu…
ali kad me već potežeš za tehničku analizu (a ti si, ako sam dobro shvatio, pobornik iste),
boli me qxxxx za sve TA ovog svijeta.
a pogotovo za TA atlantske.
ne oslanjam se previše na TA kad ulazim u dionicu.
i baš ti neću otkrit na osnovi čega ulažem….[cool]

hate red

Meni se cini da nekom (fondu?) ocajno treba cash. Izgleda da je poceo drugi val izlazenja iz fondova

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

New Report

Close