ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

to ti znaci jako glup potez celnog covjeka u jako lose vrijeme


otpustanje dionica.moze malo pojasnjenej,sto to znaci..hvala unaprijed,drage kolege..

prodao

BHP i Rio Tinto su narasli, bilo bi zanimljivo promatrat korelaciju između tih dionica i brodara ovih dana.

http://biz.yahoo.com/ap/080314/australia_china_hostile_takeover.html

bit ce posla za brodare preko glave
cim se kinezi pocinju zanimati za preuzimanje australskih rudnika
bit ce da im fali rudace u domacim rudnicima

Postanite Eu-robovi

ryships-deserves-more-love (čitaj:više love) [lol]

Vaš link

hvali more, drž se altantske plovidbe.....

Šta, gusari su napali City of Dubrovnik? Zato pada? 🙂

ovo ne kužim, baš nikakve potpore, a cijena 2350
ako je nekom jasno nek se javi


ovo ne kužim, baš nikakve potpore, a cijena 2350 ako je nekom jasno nek se javi

stvar je jasna: prodavatelju se žuri i želi se iskrcat (s debelim plusom i na ovim razinama, na žalost),
a kupac to koristi i veli: “dobro, stari, ako se hoćeš na silu iskrcavat, onda ćeš prodavat po cijeni koja meni odgovara”.
tako bih i ja reagirao da sam na mjestu kupca.
fundamentalno, baš se ništa nije promijenilo. i to svi znaju, također.
dakle, no panic.

hate red

eto kamenac konta spiku…prodaja kada se povuce,jos,onda imamo sanse,izaci iz ove sitacije puno prije..moramo isforsirat prodavatelja,moramo mu zivce pojest,moramo mu otkinit barem 20% zarade..i najbitnije moramo ga otjerat,jednom zauvjek..treba nam milijarda svjezeg kapitala,pod hitno..ne za atpl.za cijelo trziste

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

Da sam ja novinar tražio bih komentar od predsjednika uprave zašto otpušta dionice u ovom trenutku kada je cijena u znatnoj korekciji, bez fundametalnih razloga?
Ili on zna nešto što mi ne znamo?

Kod mene strelica uvijek zelena.

A kada mi je bilo kazano da ce atlanska cak dotaknut opet 2000kn sam se lagano nasmijao,a vidi je sada! Na putu prema nevidenom. Jedino me cudi da nema nikakve kupnje a kamoli potpore na nekim razinama.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


A kada mi je bilo kazano da ce atlanska cak dotaknut opet 2000kn sam se lagano nasmijao,a vidi je sada! Na putu prema nevidenom. Jedino me cudi da nema nikakve kupnje a kamoli potpore na nekim razinama.

baš šta nema potpore i što predsjednik uprave prodaje sada strah me da je put prema 2000kn otvoren!!!
ne daj Bože!!!!
[pray][pray][pray]

Four Star General

New Report

Close