ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…pst mislim da se još malo duri…,ali izvadio je metak iz cijevi…[wink]

bakica, što ti radiš ovdje,
u društvu navlakača, svakojakoga ‘smeća’ poput mene (kako reče nekidan sakai),
ljudi koji bi prodali majku za 2000 kn (čini mi se zmrkliceva misao),
uglavnom niškoristi, protuha, probisvijeta koji samo gledaju kako zahebat naivce,
navući ih, prodati im priču i na kraju im uvaliti svoje skupe ATPL dionice?
doista, bakice, što ćeš ti tu?
ako baš želiš da ti prodam ATPL za 2800 kn, možemo razmijenit brojeve računa i JMBG-a na private
[cool]

hate red

@ kamenac

Nije moja zamisao, ali vidim da je tebi PD i iskrica [lol]


@ kamenac Nije moja zamisao, ali vidim da je tebi PD i iskrica [lol]

sori ako sam pogrijesio.
btw. arke se tamo daleko fajn oporavile.
bit će tu još uvaljivanja dionica naivčinama po 27xx
[thumbsup]

hate red


zmrklic: ” @ kamenac Nije moja zamisao, ali vidim da je tebi PD i iskrica [lol] ” sori ako sam pogrijesio. btw. arke se tamo daleko fajn oporavile. bit će tu još uvaljivanja dionica naivčinama po 27xx [thumbsup]

…Baš tak..samo da bude FI dobar pa da im uvalimo po 2700 (nema veze zbog pušione…ionak spašavamo kaj se spasiti dade)…i onda čekamo jesen ili iduću godinu…[cool]

imam puno atpl,daleko najzastupljenija u mene,prosjek kupnje,ne tako sjajan…situacija je sve bolja,neka kupnja sutra ostane na ovome,i ja zadovoljan..samo nek vise,taj promet padne ispod mil,kn…kada to docekamo,jos ako potraje par dana bit ce sve ok–ljudi,nemojte kupovati atpl.ne jos.

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

A kad da kupim???? Po 3500?????

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Gužvaju se na 2399, koji masakr !!

ovo je sramota OMF-ova ma zapravo svih hrvatskih fondova… tu na pricaju price o market makerima i stabilizacijskom utjecaju na tržiste dok zapravo… pljuga.. [embarass]

Glory, glory, Man United!!


ovo je sramota OMF-ova ma zapravo svih hrvatskih fondova… tu na pricaju price o market makerima i stabilizacijskom utjecaju na tržiste dok zapravo… pljuga.. [embarass]

nema ti tu sramote, tu ti samo važi Rojsovo ‘tko je jamio, jamio je”, nažalost.

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=18967

ovo je dobro, ili barba kopuje barku il se nesto valja iza brijega

Postanite Eu-robovi

To je sve prljava igra fondova, sad samo čekaju da se malo nakupe količine na bidu i onda će ih opet poklapati dok ne propadnemo….Ja bi općenito zabrnio takvu vrstu trgovanja..

otpustanje dionica.moze malo pojasnjenej,sto to znaci..hvala unaprijed,drage kolege..

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

New Report

Close