ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

China is expected to maintain steady growth in exports this year despite a slowdown in the United States, Minister of Commerce Chen Deming said yesterday.
His remarks came after the General Administration of Customs said China’s monthly trade surplus shrank to $8.56 billion in February, roughly a third of the level in the same month last year.
Chen attributed the decline in exports in the last two months to the lunar new year holiday, during which Chinese factories halt work.
“Exports are also influenced by international factors,” he said. “Hit by the subprime mortgage crisis, the US economy has slowed down and the country’s consumption expenditure decreased.”
China’s exports to the US increased only 0.4 percent in the first two months from a year ago. The country’s exports to the US, its second largest trade partners, jumped over 14 percent last year.
Chen said the Chinese government’s regulatory steps to curb exports of resource-intensive and polluting products, which were implemented last year, are beginning to show.
As a result of these measures, such as lowering export tax rebates and restricting processing trade, exports of crude oil and billet was nearly zero last month while steel declined to 3.11 million tons from 5.64 million tons in January.
Chen noted that appreciation of the yuan also contributed to the decline in exports. The yuan set a new high on Feb 29, hitting a central parity rate of 7.1058 against the US dollar.

čudni se ovdje sveci slave....

Ova cijena graniči sa zdravim razumom..očito nekog kamatari proganjaju…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

brodari se preko bare dobro oporavljaju nakon jutrošnjeg potopa[thumbsup]

ps
sakai, ne navlačim, majke mi, samo konstatiram[embarass]

hate red

kao sto rekoh, traderi ce polomiti zube na ovoj dionici[bye]

btw, negdje sam zagubio jucerasnje trgovanje, jel imas taj attachment? Zaboravih kako je to islo?

Oslonih se na tvoje postanje brodara na NYSE, a ono jucer nista…[cry]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


kao sto rekoh, traderi ce polomiti zube na ovoj dionici[bye]

btw, negdje sam zagubio jucerasnje trgovanje, jel imas taj attachment? Zaboravih kako je to islo?

Oslonih se na tvoje postanje brodara na NYSE, a ono jucer nista…[cry]

Hehe, traderi lome zube na svakoj dionici u posljednje vrijeme. (JDPL npr.) 🙂

Mislim da će(mo) biti krezubi tako dugo dok fondovi ne procijene da nema više kladioničara na burzi. 🙂

kako će to točno polomit zube, kaj sutra dionica ide gore?

&

sakai:

kao sto rekoh, traderi ce polomiti zube na ovoj dionici[bye]

btw, negdje sam zagubio jucerasnje trgovanje, jel imas taj attachment? Zaboravih kako je to islo?

Oslonih se na tvoje postanje brodara na NYSE, a ono jucer nista…[cry]

Hehe, traderi lome zube na svakoj dionici u posljednje vrijeme. (JDPL npr.) 🙂

Mislim da će(mo) biti krezubi tako dugo dok fondovi ne procijene da nema više kladioničara na burzi. 🙂

Kolega o kojim Vi fondovima pričate,
Tko će trezven danas uložiti pare u fond.
Likvidnost je veliki problem fondova, pogledajte kako su prošli u regijii , nekad su kontrolirali tržište a danas tržište kontrolira njih.
Jedino mirovinski fondovi stoje u prikrajku i čekaju.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Kolega o kojim Vi fondovima pričate,
Tko će trezven danas uložiti pare u fond.

Ni o kojim posebno. Zapravo sam mislio na market makere. (tko god oni bili) 🙂
Ne znam tko će, ali znam tko neće. (ja) 🙂

Evo i Goran8 kuzi spiku… jedino mi Kamenko ostao duzan jucerasnje stanje na NSYE…pih!

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Evo i Goran8 kuzi spiku… jedino mi Kamenko ostao duzan jucerasnje stanje na NSYE…pih!

koga briga kako je bilo jučer…
važno je samo kako će biti sutra.
i tako u vječni navlakački krug
[cool]

hate red

…pst mislim da se još malo duri…,ali izvadio je metak iz cijevi…[wink]

Ljudi,bez nervoze ja usao zadnji put na 2920 kn -80 komada pa ne kukam.Jebiga sta je tu je[undecid]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

New Report

Close