ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 01:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


sava: ” Može Obrazac molbe! ” Zar si zaboravio da OMF imaju jos 600 mil kn u OIF

A tko im je kriv kada ulažu na rizičnim tržištima, i ulaze u rizične dionice!
Valjda, po naputku i preporuci AZ-a, neće to više činiti.

dionica je pushada za sada………. veliki free float, puno OIF koji ne mogu skrpat kraj s krajem jer ih srbija lomi….i onda ajmo danonocna iskrcavanja,kao da samo cekaju da malo kupnja ojaca pa da iskrcaju……….dobro je da to ipak netko kupuje, a taj ce “jednom” htjet i zaraditi………..

zmrklic:

sava:

Može Obrazac molbe!

Zar si zaboravio da OMF imaju jos 600 mil kn u OIF

tako malo, zar nemaju preko mlrd


udjel sredstava koje omf drže u domaćim otvorenim investicijskim fondovima (OIF-ovima) smanjio se sa 7,24 posto njihove ukupne imovine na 5,79 posto, što nije toliko dramatično smanjenje da bismo unovčavanje udjela OMF-ova u OIF-ovima mogli proglasiti primarnim razlogom korekcije domaćeg tržišta kapitala.

&


dionica je pushada za sada………. veliki free float, puno OIF koji ne mogu skrpat kraj s krajem jer ih srbija lomi….i onda ajmo danonocna iskrcavanja,kao da samo cekaju da malo kupnja ojaca pa da iskrcaju……….dobro je da to ipak netko kupuje, a taj ce “jednom” htjet i zaraditi………..

Po meni vrlo bitna stvar za budućnost ove dionice:
– koliko se broj malih dioničara povećao u ovoj dionici u odnosu na 2Q 2007.?
Uskoro će FI 2007 i 1Q 2008. pa ćemo i to vidjeti.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Sakai, evo ti kamenko : sa sto smo danas trzili


” ja sam prodavao prošli i pretprošli tjedan (atpl, podr, ht)

[lol] [lol] [lol]

sakai:

sakai: ” nego, di je onaj uvazeni Kamenko da nam posta ludilo na americkoj burzi i objasni kako je to odlican buy signal? I kako ce nam to pomoci?[tongue] ” Gdje je onaj Kamenko? Sad ce opet pozitivan druk na Atpl…. ali bojim se da mu to nece pomoci [bye]

sakai san, u čemu je problem?
prevelik minus pa su živci malo popustili ili…
be cool, man, sve će to doći na svoje[cool]


Kolega Kamenac ..Saki je pogodio mnogo toga za razliku od vas,svi imamo minuse osim vas..vi ste ipak veliki znalac.Pazite da taj pistolj jednom ne okrenete prema sebi i bummm ode Kamenac od muke……[cool]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Ako se ne varam postao je BDI kako raste i DRYS [lol] [lol]

Jos bi nesto dodao..Kolega Kamenac vi ste obican navlakac te osoba sumljiva morala,da ne kazem lazov.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


” sakai san, u čemu je problem? prevelik minus pa su živci malo popustili ili… be cool, man, sve će to doći na svoje[cool]

Haha, koji minus brate mili, dok si navlacio ekipu na Dioki ja sam kupovao ATPL. Inace, ne volim takve tipove, prodajes naivcima spiku e da bi im mozda uvalio ili uzeo ATPL, ovisno o tome jesi li se nakrcao ili iskrcao.

Traderi su ok, ali oni uglavnom sute i rade. Ne postaju tu “fundamente” drysove kad treba to ici up, up a onda prikazuju jazovku. Uopce to ne pisem zbog tebe, jer takvi poput tebe bi i rodjenu majku prodali za 2000 kn, nego cisto da neki naivci ne popuse tvoju spiku…

PS… odi sad malo pozitive baciti na Dioki, nakon sto si ga popljuvao (jer si ga iskrcao). Vidim da je Dioki opet dobra firma…

aj bok Von Pimpek…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Uf,kolega Sakai duboko se nadam da me smatrate frendom,ne bi volio stajat vam na putu[embarass]
Bravo kolega ,bravo[thumbsup]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

kamenac se pohvalio da je kupio danas atpl, sad slijedi ispiranje mozga
k’o na podravci kad ju je prodavao,,,,[bye]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


kamenac se pohvalio da je kupio danas atpl, sad slijedi ispiranje mozga k’o na podravci kad ju je prodavao,,,,[bye]

dokupio, herr vipy, dokupio.
a to je velika razilka.
o drugim postovima koji se bave mojim nickom, a koji su ispod svake razine, ne želim uopće pričati.
ja ne skrivam što radim na burzi niti mislim da moje pisanje može ikoga pod milim bogom navući na kupnju ili prodaju.
ne potcjenjujte ljude koji čitaju forum[cool]
a da ću opet prodavat i dokupljivat atpl, hoću sigurno. nadam se uskoro.
i neću skrivat kad to učinim.
ovo je zadnji put da odgovaram na postove turboniske razine.
mislite što hoćete.

hate red

New Report

Close