ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Miskec kaj si nervozan [proud]

No pain no Game


Ivan_Drago: ” Kad nije niko drugi postao, ja cu: 06 March 2008 Baltic Dry Index (BDI) +241 8403 [thumbsup] ” Ubit ću se, majke mi!

Kolega, niste shvatili shalu, svaki dan se objavi po 50 postova sa bdi indexom, zasto ne i danas…[lol] [lol]


Ubit ću se, majke mi!

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

nemoj,misko,ko će nam ići na skupštinu? [thumbsup]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

koji zločin nad atpl.

šta je s onom prodajom na 2680? onaj koga čeka zaboravio pokupiti?


misko: ” Ivan_Drago: ” Kad nije niko drugi postao, ja cu: 06 March 2008 Baltic Dry Index (BDI) +241 8403 [thumbsup] ” Ubit ću se, majke mi! ” Kolega, niste shvatili shalu, svaki dan se objavi po 50 postova sa bdi indexom, zasto ne i danas…[lol] [lol]

Sad će brzo DRYS i ekipa!
Nego kad smo već kod Skupštine, bilo bi lijepo da još netko svrati…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

baš me zanima usporedni graf kretanja BDI-a i ATPL-a od 1. siječnja 2008. do danas.
kome se da nabrzaka narisati?[wink]

hate red

Kolega Kamenac što vrijedi graf kada ovaj koji stavlja na 2700 izgleda ima štampariju u kojoj štanca dionice čim mu neko skine na 2700.Sva sreća da sam jedan dio prebacio u Drys na vrijeme a nesreća je što nisam sve i što je to manji dio.

SAM PROTIV SVIH

Mislim da bi se trebali organizirati i napraviti diverziju na njegovoj štampariji,čujem da je negdje stacionirana u blizini ZSE tako da stigne naštampati kada nestane na 2700.[proud]

SAM PROTIV SVIH

Da još jedan prijedlog malima nemojte više kupovati po 2700 neka cijena padne kupićete jeftinije.

SAM PROTIV SVIH


Kolega Kamenac što vrijedi graf kada ovaj koji stavlja na 2700 izgleda ima štampariju u kojoj štanca dionice čim mu neko skine na 2700.Sva sreća da sam jedan dio prebacio u Drys na vrijeme a nesreća je što nisam sve i što je to manji dio.

Kolega Geronimo, možete li molim vas pojasniti kako ulažete u Drys? Gdje treba otvoriti račun, koji je uopće postupak, od otvaranja računa, pa do trgovanja? Hvala unaprijed i pozdrav!


Kolega Kamenac što vrijedi graf kada ovaj koji stavlja na 2700 izgleda ima štampariju u kojoj štanca dionice čim mu neko skine na 2700.Sva sreća da sam jedan dio prebacio u Drys na vrijeme a nesreća je što nisam sve i što je to manji dio.

“ovaj” sa štamparijom su, prema mojim informacijama,
Prospectus i Ilirika.
i imaju još podosta, hvala na pitanju[angry]

hate red

New Report

Close