ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ispričavam se na neupućenosti, o prodaji kojih brodova se radi, za koju cijenu i kada će prodaja biti realizirana? Ili već je?

http://www.zse.hr/default.aspx?id=18805
cifra je bila oko $30milijuna,a za točnu cifru pročitaj zadnjih 50 stranica teme [thumbsup]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju


Opet na 2700. [sad]

Kratkoročno nije bitna trenutna cijena, ali je dugoročno bitan promet i cijene po kojoj se kupuje dionica.
Sada smo svjedoci činjenice da mnogi izlaze na 2.700 jer na toj razini mogu kapitalizirati dobit budući su kupovali na niskim razinama. Stoga je pozitivno da se ukrcava na 2.700 na što većim prometima jer to garantira buduću višu razinu očekivanja od dionice.

Naravno, kratkoročni špekulanti bi željeli veće amplitude, ali mi smo svi dugoročni investitori koji su prepoznali dionicu na nešto duže staze, zar ne?
[cool]

Kod mene strelica uvijek zelena.

2700 je odlična cijena s obzirom na trenutak tržišta
kolega ćulibrk dobro primjecuje da smo na ovoj dionici pretovarili veliki broj dionica pa me ovo tjera da kažem . support je 2700. a Bdi je pokazao pravac. čekamo Lepog Marija da se ukaže u tiskovinama.
Hvala lepi mario

Postanite Eu-robovi


… ali mi smo svi dugoročni investitori koji su prepoznali dionicu na nešto duže staze, zar ne? [cool]

svakako, većina barem na 3-5 dana.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Zagreb sigurno izlazi krajem svibnja 2008.[thumbsup]

To znači da kašnjenja u odnosu na posljednje objavljeno i nema.
Ako sve bude prema planu , M.Pracat izlazi 2 mjeseca nakon toga , a kažu da će i Držić krajem godine.


2700 je odlična cijena s obzirom na trenutak tržišta kolega ćulibrk dobro primjecuje da smo na ovoj dionici pretovarili veliki broj dionica pa me ovo tjera da kažem . support je 2700. a Bdi je pokazao pravac. čekamo Lepog Marija da se ukaže u tiskovinama. Hvala lepi mario

2700 je niska cijena s obzirom na trenutak trzista.

Podebljao još malo po 2699,98
Prije nego objave da je BDI i danas jako rastao

evo bum ti ja to objavil, ali bojim se da ti to nece pomoci:

BDI +241

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

sakai to je od jucer ali evo od danas je(ok ispravio si se):
The Baltic Exchange
Daily Summary of Baltic Exchange Dry Indices
6 March 2008

Baltic Exchange Dry Index TM 8403 (UP 241)
Baltic Exchange Capesize Index TM 12285 (UP 422)
Baltic Exchange Panamax Index TM 8383 (UP 316)
Baltic Exchange Supramax Index TM 5080 (UP 42)
Baltic Exchange Handysize Index TM 2434 (UP 28)

pa to je isto

No pain no Game

Zadnjih dana posebice veseli kojom brzinom BPI vuče. Zadnjih par dana on je u postotku daleko najviše narastao od svih sastavnica BDIa. Mislim da će kada se na ljeto isporuče 2 broda zaključiti izvrstan ugovor.


evo bum ti ja to objavil, ali bojim se da ti to nece pomoci: BDI +241

Pomoći će kad tad. Ako ne prije dok bude ATPL dijelio dividendu od 500 kn po dionici.
Jednog dana će i drugi investitori shvatiti da je ovo najbolji biznis u Hrvatskoj.

New Report

Close