ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

8.000 je na vratima , ma koliko mi šutjeli o tome…….

nema BDI za dionicu nikakvog značaja dok fondovi ne skupe što love i počnu masovno ulijetati. za sada ništa na vidiku.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


8.000 je na vratima , ma koliko mi šutjeli o tome…….

Kolega 8000 čega?[rolleyes]


ŠPANCIR: ” 8.000 je na vratima , ma koliko mi šutjeli o tome……. ” Kolega 8000 čega?[rolleyes]

MALIH ZELENIH LETEĆIH MEDVJEDIĆA!!!!!
vrijednost BDI = 8.000 kaže špancir

Four Star General

ma daaaj ovo je necija igra sad odjednom kao BDI tako jako utjece na cijenu da je poskocila a do sad cmrljimo.Ma nek oni samo trguju medju sobom ja sam totalno zaboravio na brodare i necu ih gledat do daljnjeg a dionice nece vidjet iz mog portfelja nek im je jasno[angry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

al je netko opako poklopio do 2699,99 sa ciglih cca oko otprilike 100ak komada
da mi je netko to rekao prije 2 mjeseca smijao bih mu se

dok se fondovi ne ukljuce ovo se ne isplati gledati
imho

Postanite Eu-robovi


……..dok se fondovi ne ukljuce ovo se ne isplati gledati imho

Ali se isplati kupovati.
IMHO , too.

[/quote]

ma znam ja sam baraba velika, naravno da se isplati
evo uzeo sam ono na 2660 par komada na kraju

slab sam na atpl iako sam ju kupovao i prodavao u ovom metezu u zadnjih dana
kao i vecina…[thumbsup]

Postanite Eu-robovi

Ne znam da li je vec netko napisao, ali svakako je dobra vijest da je panamax “peljesac” konacno zavrsio remont u turskoj i sada spremno hvata novu dobit[proud]

business.hr

Na hrvatskom tržištu kapitala Stojić pak u ovoj godini prognozira znatno niže prinose u odnosu na prijašnje godine, odnosno negdje između 5 i 10 posto, uz očekivani oporavak tržišta u drugoj polovici ove godine.
Najveće potencijale rasta pak vidi u “defenzivnim” dionicama, poput HT-a, i građevinskom sektoru, koji još uvijek bilježi visok rast narudžbi, te u sektorima distribucije, logistike i transporta, osobito brodarskoj industriji.”

hate red

@kamenac

imaš pm.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


ŠPANCIR: ” 8.000 je na vratima , ma koliko mi šutjeli o tome……. ” Kolega 8000 čega?[rolleyes]

Ne citam spam. Da li je netko slucajno vidio Gatarin komentar nakon rasta BDI. Kad je BDI padao bila su mu puna usta brodara. [angry]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close