ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 12:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


BDI 7613 (+281) BCI 10743 (+639) BPI 7435 (+260) BSI 5021 (+21) BHSI 2334 (+21) BDI +281, kao što je i bilo predviđeno

bojim se da to nimalo neće uticati na aatpl
volio bih da griješim jer mi je stvarno više mučno gledat kako se muči


BDI 7613 (+281) BCI 10743 (+639) BPI 7435 (+260) BSI 5021 (+21) BHSI 2334 (+21) BDI +281, kao što je i bilo predviđeno

Izgleda odosmo preko 8.000 slijedeći tjedan.
BDI + 3,8 %
BPI + 3,6 %
BSI + 0,4 %
BHSI + 0,9 %

Što je najbitnije periodični ugovori nisu se mjenjali dok sada je jaki uzlazni trend od spot rates, dok su još ove periodični ugovori visoki……………..[thumbsup][thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Ljudi, jel ima tko BDI ?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Ljudi, jel ima tko BDI ?

[thumbsup][lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Ljudi, jel ima tko BDI ?


znači – motori se pale i kreće se[cool]


Ljudi, jel ima tko BDI ?

ne, al evo DRYS
Vaš link

[lol]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

[lol] … placi Tuno, placi…[tongue][wink]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


znači – motori se pale i kreće se[cool]

krećemo mi već mjesec dana…..[lol]
bit će da nam je brod zavezan još uvijek…..[lol]

DOKUP!

Mislim da sam napravio posao godine, nabavio nešto gotovine i dokupio danas po ovim razinama. Sada fino čekam eksploziju ove dionice, mislim da opravdano[rolleyes]


Mislim da sam napravio posao godine, nabavio nešto gotovine i dokupio danas po ovim razinama. Sada fino čekam eksploziju ove dionice, mislim da opravdano[rolleyes]

Ja potrosio sve pare prosli tjedan [cool]. Ako ovo iskrcavanje na 2700 potraje… za 15tak dana stize novi cash!
Ovo su oni momenti iz knjiga : kupuj kad se svi razbjeze, kad su veliki u govnima bla bla a kompanija sljaka kao urica, povecava kapital, promete, investira itd [thumbsup]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd


super m.: ” …Ima li naznaka skorijem oporavku te dionice? jel dobro vrijeme za njezinu dokupnju? ” a) ne b) da

Pitanje je pogresno formulirano. Ja bi postavio da li ce se i kada valorizirati stvarna vrijednost dionice na burzi. [undecid]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close