ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 16:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

trenutačno smiješno niska cijena a ja nemam keša[cry][cry][cry]

semper fidelis


Zna li itko zasto prodaje HFP na broju1 SDA? Savkih par dana -100 do -150 komada…[huh]

Možda da isplate bonus potpredsjednicima HFP-a.Zbog toga će otvoriti poslovnicu banke u zatvoru.

Ne znam da li je ovo objavljeno al evo iz prve ruke … zadnja novogradnja iz STXa je placena 34mil a zaradjuje 50.000 USD u trogodisnjem ugovoru. Nudjeno im je odmah nakon primopredaje 75 mil USD ali su gospari odbili.
Bas gospodski!! [lol]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Jel ovo opet skriveni nalog na prodaji po 2690. Kak ode 200 kom tako se odmah i pojavi? To bi bilo prilično iskrcavanje ako je [undecid]

Dajte mi avion - Idem dobrovoljno za avijatičara u Abesiniju!

konstantno iskrcavanje na cca 2700, postaje pomalo dosadno

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

kad se uskoro objavi cijena dividende onda će se cijene dionica katapultirati . živi bili pa vidjeli.[thumbsup]

I noga u guzicu je korak naprijed

Bulker boom to continue this year

By Marcus Hand in Singapore – Friday 29 February 2008

The dry bulk shipping boom helped to nearly treble STX Pan Ocean net profits last year.
STX Pan Ocean expects the dry bulk shipping market will continue to boom in 2008.

The Singapore-listed shipowner said that it was confident of the underlying demand and supply fundamentals of the shipping industry, and the dry bulk market would continue its “supercycle” .

samo da dođem do keša neće mi pobjeći na ovoj cijeni[pray]

semper fidelis

Dividenda?


kad se uskoro objavi cijena dividende onda će se cijene dionica katapultirati . živi bili pa vidjeli.[thumbsup]

procijene kad i kolika dividenda
hvala

semper fidelis

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/29-06-ATPL_Isplata_predujma_dividende.pdf

ako bude dividenda hoće li i ovdje imati pravo samo oni koji je posjeduju od 31.12.2007

semper fidelis


Ne znam da li je ovo objavljeno al evo iz prve ruke … zadnja novogradnja iz STXa je placena 34mil a zaradjuje 50.000 USD u trogodisnjem ugovoru. Nudjeno im je odmah nakon primopredaje 75 mil USD ali su gospari odbili. Bas gospodski!! [lol]

Zadnja preuzeta novogradnja je Imperial (19.10.07.) , a bila je informacija da ima ugovor na 1 god od 77.000.
Danas vrijedi stotinjak mil USD.

New Report

Close