ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 17:09
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

opet je netko ispalio veći nalog na prodaji
to vise nema smisla

Postanite Eu-robovi

Neznam čemu imam zahvalit cenzuru , ali valjda se mogu pohvalit na malom dokupu danas !
Cijena -SITNICA !

Koliki je bio ATH za BDI i kada ?

Unaprijed zahvaljujem.

Cijena dionice ATPL početkom 2008 oko 3400 kn, a danas oko 2750 .
BDI koji većina uzima kao mjerilo vrednovanja ove dionice u zadnjih mijesec dana
s 6000 na gotovo 7300 . Preko 20 %.

@jerko

http://www.dryships.com/index.cfm?get=report

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


Cijena dionice ATPL početkom 2008 oko 3400 kn, a danas oko 2750 . BDI koji većina uzima kao mjerilo vrednovanja ove dionice u zadnjih mijesec dana s 6000 na gotovo 7300 . Preko 20 %.

Kolega, osvrnite se malo oko sebe i prelistajte postove unatrag 6 mjeseci, meni je čudno gdje su nestali svi ti nikovi koji su pisali na ovom podforumu.
Zanimljivo!!

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

ja nemam atpl trenutno, al uvijek na okidaču! [lol]


gambler: ” Cijena dionice ATPL početkom 2008 oko 3400 kn, a danas oko 2750 . BDI koji većina uzima kao mjerilo vrednovanja ove dionice u zadnjih mijesec dana s 6000 na gotovo 7300 . Preko 20 %. ” Kolega, osvrnite se malo oko sebe i prelistajte postove unatrag 6 mjeseci, meni je čudno gdje su nestali svi ti nikovi koji su pisali na ovom podforumu. Zanimljivo!!

…Techman,Geronimo,Ententinis,Stravinsky,Big boss,Toknezev …
neki su na drugim forumima, neki ovdje a neki su prodali na cca 3500 pa se sad opet pune i sute [wink]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

aj kad se vec to potegli. Neki od gore navedenih ne pisu jer ne zele:

a) zbog drukanja (manje ili vise umjesnog)
b) zbog gluposti koje se pisu na ovoj, ali i drugim brodarskim temama u posljednjih nekoliko mjeseci

Sto bi ljudi trebali pisati kad netko kaze imam ATPL, a sto je to BDI? ili koliko je bio ATH BDI? Znam da obican dionicar ne zna potrosnju Manovog motora od 10.810 kw, ali ako mu je tesko procitati forum i ako ulaze na preporuku babi i striceva…e onda….

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Goran8:

gambler: ” Cijena dionice ATPL početkom 2008 oko 3400 kn, a danas oko 2750 . BDI koji većina uzima kao mjerilo vrednovanja ove dionice u zadnjih mijesec dana s 6000 na gotovo 7300 . Preko 20 %. ” Kolega, osvrnite se malo oko sebe i prelistajte postove unatrag 6 mjeseci, meni je čudno gdje su nestali svi ti nikovi koji su pisali na ovom podforumu. Zanimljivo!!

…Techman,Geronimo,Ententinis,Stravinsky,Big boss,Toknezev …
neki su na drugim forumima, neki ovdje a neki su prodali na cca 3500 pa se sad opet pune i sute [wink]

svaka im čast. ljudi su lijepo zaradili i opet će .pa to je jedini cilj zašto smo svi na burzi.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Goran8: ” gambler: ” Cijena dionice ATPL početkom 2008 oko 3400 kn, a danas oko 2750 . BDI koji većina uzima kao mjerilo vrednovanja ove dionice u zadnjih mijesec dana s 6000 na gotovo 7300 . Preko 20 %. ” Kolega, osvrnite se malo oko sebe i prelistajte postove unatrag 6 mjeseci, meni je čudno gdje su nestali svi ti nikovi koji su pisali na ovom podforumu. Zanimljivo!! ” …Techman,Geronimo,Ententinis,Stravinsky,Big boss,Toknezev … neki su na drugim forumima, neki ovdje a neki su prodali na cca 3500 pa se sad opet pune i sute [wink]

Pa evo ne šutimo – vrijeme je za ulaz još od prošlog tjedna . Dionica debelo podcjenjena. Osobno ulazim .

Evo malo pozitivnih podataka:
AUSTRALIA’S NEWCASTLE PORT COAL SHIPMENTS ROSE 15% LAST WEEK
Coal shipments from Auastralia’s Newcastle port, the world’s larger export harbour for the fuel, rose 15 percent last week. Loadings increased to about 2.04 million metric tons in the week ended 7a.m. local time yesterday from 1.78 million tons the previous week, Newcastle Port Corp said today on its Web site.Thirty-six vessels were waiting off the port as of yesterday moorning, five fewer then a week ago.
Bloomberg – 19/02/2008

New Report

Close