ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

naravno da ima snage. samo kad zbrojis sta imaju na racunu vec su preko 600mKn + lova koju ce dobiti od JDPL jer postaju vecinski vlasnici. a najbolje od svega bi bilo da se ne moraju zaduziti ni kunu.


… preneseno sa http://www.atlant.hr … PRODAN BROD ‘SVETI VLAHO’ ——————————————————————————– Dana 21. veljače 2008.g., u 11,50 sati po lokalnom vremenu, u irskoj luci Ringaskiddy izvršena je primopredaja m/b Sveti Vlaho kupcima broda. Ugovor o prodaji ovog broda sklopljen je u još u prosincu 2007.g. sa ugovorenim rokom primopredaje u veljači ove godine. Nakon primopredaje kupcima, brod će ploviti pod imenom Umang i biti će registriran u liberijskom upisniku brodova. M/b Sveti Vlaho je sagrađen u japanskom brodogradilištu Maizura 1984.g., a do 27. prosinca 1990.g. je plovio u floti ciparske tvrtke Starwave Shipping Limasol pod imenom Thalassini Doxa. Tada ga je kupila Atlantska plovidba d.d. Nakon nešto više od 17 godina službe u floti Atlantske plovidbe došlo je vrijeme da se oprostimo i od ovoga već 24 godine starog broda, a ime Sveti Vlaho ponijeti će jedna od novogradnji Atlantske plovidbe tako da će se to časno ime zadržati u našoj floti. ——————————————————————————–

Nagradno pitanje: nabrojati kandidate koji će u slijedećih par mjeseci (do preuzimanja Kineza) istim putem kao i Vlaho ?

[ Nagradno pitanje: nabrojati kandidate koji će u slijedećih par mjeseci (do preuzimanja Kineza) istim putem kao i Vlaho ?
[/quote]
Predajem se ne znam[embarass] Reci nam, plizzzzzz[smiley]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


naravno da ima snage. samo kad zbrojis sta imaju na racunu vec su preko 600mKn + lova koju ce dobiti od JDPL jer postaju vecinski vlasnici. a najbolje od svega bi bilo da se ne moraju zaduziti ni kunu.


Ima snage financijski ali ima li pregovaračke snage da nagovori državu na prodaju.
Milsim da država svoj dio nebi prodala ni Bogu, a kamoli Atlantskoj plovidbi d.d. [bye][tongue]

Kad neće na burzi hoće ovdje: www.bux.to/?r=kurtisaa


Nagradno pitanje: nabrojati kandidate koji će u slijedećih par mjeseci (do preuzimanja Kineza) istim putem kao i Vlaho ?

Swamidji i Sai baba mi prvi padaju na pamet.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Što mislite ima li Atlanska providba trenutno snage za kupnju Jadroplova?

odkud ti ovo ?


Što mislite ima li Atlanska providba trenutno snage za kupnju Jadroplova?

mislim da to njima trenutno nije u interesu….

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


ŠPANCIR: ” Nagradno pitanje: nabrojati kandidate koji će u slijedećih par mjeseci (do preuzimanja Kineza) istim putem kao i Vlaho ? ” Swamidji i Sai baba mi prvi padaju na pamet.

Nisam mislio na NO Croatia osiguranja.

Evo bedei opet u blagi minus a mi i dalje negativno koreliramo…
Kao nemamo mi veze s njim.[lol]

Kad neće na burzi hoće ovdje: www.bux.to/?r=kurtisaa

Pelješac izlazi iz doka !
Nakon više od dva mjeseca.Nadam se da su ga lijepo uredili.


Što mislite ima li Atlanska providba trenutno snage za kupnju Jadroplova?

vrlo ozbiljno i dobro pitanje .
prvo treba vidjeti koliko im je u interesu da to naprave. (neki insider bi sad dobro došao) . svojedobno je nešto pokušavala tnpl , pa su odustali , sada im je žao zbog toga.
u svakom slučaju bilo bi dobro za dioničare.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Još ovaj tjedan ko je kupio je kupio jer sljedeći će biti kasno i nemojte da poslje nisam rekao.[cool]

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close