ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 04:01
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
13.159
273
48,20
49,40
1,05%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Sad će biti interesantno da vidimo ima li još municije da se sad zaustavi rast[thumbsup]


zmrklic: ” ono puno puta po 4 dionice, pokupljen je, nije bio velik. ” ma ono je na hrpi bilo puno malih naloga po četiri dionice, na istoj cijeni.

Nisam 100% cini mi se da je bio , al mozes nazvat brokera i rec da stavi 30 kom, ali da se vidi po 5


na ATPL danas ćete gledati jedan lijepi plus… naredili šefovi…

??? možda u ponedjeljak ?

sve si mislim …..što bi se tek desilo našim brodarima da preko bare ne stoje tak dobro…..

Scio me nihil scire

nemojmo o tome, prestrašno

&

kamenac:

na ATPL danas ćete gledati jedan lijepi plus… naredili šefovi…

??? možda u ponedjeljak ?

Nis od plusa [sad]

Jako lijep prilog u Županijskoj panorami, renoviranje hotela Lapad, otkup dionica hotela H.Imperial od Strabaga, dobivena lokacijska dozvola za Grand hotel na Lopudu…
E sad, kako bi rekao Sakai, kako će to nama pomoći…
Puno dobrih vijesti na koje cijena dionice uopće ne reagira, osim što ne pada! Hm, u ovakvoj situaciji nas i to veseli!

Nisam danas pri ZSE monitoru pa ne znam kako je to izgledalo, ali vidim gore da je raspon između najniže i najviše cijene ispod 50 kuna, slabo za trejdere! Promet manji nego prošlih dana!
Vidjet ćemo u ponedjeljak kakav će biti dan, ako se ponovi ovakav onda smo nadam se u A1 ali ako nam opet nabiju 15-20M prometa s padom cijene onda ćemo morati napraviti “aneks” Kostolanyjevog kružnog tijeka burze u kojemu će ZSE biti iznimka. Jer ova ludnica, jedan dan slabo prometa s malom dnevnom volatilnošću a drugi dan raspon min i max od 300 kuna s ogromnim prometom, više je rijetko komu jasna!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Nisam baš pratio forum u zadnje vrijeme, ali primjetio sam da se HPB skrbnički povlači van. U zadnjih tjedan dana prodali su 1222 dionice. Postoje li neke informacije tko se skriva iza tog računa?

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/atlantska-povecala-udjel-u-imperialu-na-81%2c51%25,8699.html

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Prestao sam čitati nakon “HIMR-R-A”.

Tko piše te članke? Stvarno svatko može biti kvazinovinar. 🙂


Nisam baš pratio forum u zadnje vrijeme, ali primjetio sam da se HPB skrbnički povlači van. U zadnjih tjedan dana prodali su 1222 dionice. Postoje li neke informacije tko se skriva iza tog računa?

Ali su danima prije oni bili jedini iz top10 koji su kupovali. Dakle tkogod da je iza tog racuna trejda

To je skrnicki racun, iza njega moze biti vise pravnih/fizickih osoba.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close