ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

e, matrix, ajde malo najprije prelistaj temu na kojoj postaš nešto ‘novo’…[angry]

hate red


e, matrix, ajde malo najprije prelistaj temu na kojoj postaš nešto ‘novo’…[angry]

Nema veze.
[thumbsup]


e, matrix, ajde malo najprije prelistaj temu na kojoj postaš nešto ‘novo’…[angry]

Ne stigne on listat od tolikog ljepljenja linkova… [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

baš sam jučer razgovarao sa frendom o dionicama i pita me koji su moji favoriti. normalno da sam mu spomenuo ATPL i rekao mu par riječi o njoj. rekoh mu neka pogleda između ostalog i malo na forumu od poslovnog jer ima dosta informacija o samoj firmi i indeksima koji se vežu za nju. pita on mene od kuda da čita. e onda sam skužio koliko se sve razvodnilo i koliko je beznačajnih postova poslano. danas je 15.02 i mi smo na 717 stranici. 21.9. smo bili na 100. stranici, a 7.11. na 300. stranici. komaaaaaa. fali mi ekipa(techman, strawinsky,misko,derbyshire,sakai,bigboss,ententinis,špancir i toknezov) i njihova međusobna rasprava te njihova objašnjenja i kvalitetni postovi. znam da se tu i tamo javi koji od njih, ali to više nije to.

Zna li netko koliki je DRYS za početak?

interesira me je li dio fondova došao u tako jadnu poziciju na tržištu sa cash-r-a da su počeli prodavati na ovako niskim razinama , čak i sa velikim gubitkom ?
nije baš često da sektor bulk-a raste iz dana u dan , a dionica pada ( ameri rastu ko ludi u zadnje vrijeme ).
da li su tome rezultat certifikati (ako ih atpl ima ) , kosovo ili neki dr. faktor?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

ha ha skriveni nalog na kupnji ATPL [lol]

na ATPL danas ćete gledati jedan lijepi plus…
naredili šefovi…

hate red

Skriveni nalog na kupnji sprečava da te neko lipari, nikom se ne da za 2 dionice ,steta što radim online [proud]


Skriveni nalog na kupnji sprečava da te neko lipari, nikom se ne da za 2 dionice ,steta što radim online [proud]

kolega, a di to vidis skriveni nalog na bidu?

hate red

ono puno puta po 4 dionice, pokupljen je, nije bio velik.


ono puno puta po 4 dionice, pokupljen je, nije bio velik.

ma ono je na hrpi bilo puno malih naloga po četiri dionice, na istoj cijeni.

hate red

New Report

Close