ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

šta je nisi ti sad negdje očekivo na 5000? [wink]


bdi +253, ako nekoga zanima…ali…..n eka pada

Stari daj link za BDI.[thumbsup]


šta je nisi ti sad negdje očekivo na 5000? [wink]

Ne. Mislim da je 6000 bila prognoza za ovaj dio godine [smiley]


loverboy: ” bdi +253, ako nekoga zanima…ali…..n eka pada ” Stari daj link za BDI.[thumbsup]

jesi li ti isti onaj Pinokio koji je trubio o precjenjenosti brodara?

eh da link… gdje mi se zagubio…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Strpljivo sutra, nekome se žuri van i dat će nam ATPL po 2500, a možda i niže [wink]

Ignore: KressoM, delux


Moram se parafrazirati. Dobra dionica je dobra dionica pa ma koliko mi sutjeli o tome. Kaj pak se tebi dogodilo Techman….. Ti si nekad jako pametno pisao na ovoj temi! Da nije i tebi ovaj bear market lupio u glavu!

Brale uzalud ti pametno pisanje kad su Gatare i ini veci znalci. Udrio ja na veselije teme. Pogledaj moj strucan osvrt uticaja Kosova na poslovanje brodara (JDPL). I za tvoju informaciju ovo nije bear market. Ovo je free fall market. [rolleyes]
I idealan za shopping. Sanader ratuje da smanji cijene u samoposlugama a ovdje udjes i sve je jeftion. A ja na srecu jos likvidan.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Strpljivo sutra, nekome se žuri van i dat će nam ATPL po 2500, a možda i niže [wink]

mislim da neće ispod 2.500

Cookie Monster


Strpljivo sutra, nekome se žuri van i dat će nam ATPL po 2500, a možda i niže [wink]

Mislim da si taj film danas propustio. Ja nisam [wink]

Inače jeste li vidjeli ovo. Naličje popunjavanja rupe zimske sezone.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pilote-i-stjuardese-dubrovnik-airlinea-tijekom-letova-u-meku-tukli-islamski-hodocasnici/374440.aspx

Nadam se da će iduće godine naći nešto bolje…

Tko zna sto ce biti. Tesko je predvidjeti bilo sto. Strpljivo i ne lupajte po asku kad se vec veliki igraju preko nasih ledja…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pilote-i-stjuardese-dubrovnik-airlinea-tijekom-letova-u-meku-tukli-islamski-hodocasnici/374440.aspx

To je prava firma. To se traži izrabljivanje radnika i maksimiziranje vrijednosti za dioničare….[wink]

evo kako zrelo tržište vrednuje dobru poslovnu priču:
GNK +9.48 %

Feb 13 (Reuters) – Dry bulk carrier Genco Shipping & Trading reported fourth-quarter earnings that beat market expectations, helped by a larger fleet and higher freight rates.
Fourth-quarter earnings were $33.5 million, or $1.16 a share, excluding a gain on sale of its ship Genco Commander, compared with $16.5 million, or 65 cents a share in the year-ago period.
Revenue rose 84 percent to $65.7 million.
Quarterly average daily time charter equivalent rate — a measure of vessel hire rates — rose 52.4 percent to $31,140 per day, compared with $20,435 a day in the year-ago period.

hate red

New Report

Close