ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I ja danas uletio u jureći brod. Nadam se. Konačno kupio ATPL nakon dosta čekanja.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

DRYSHIPS INC. 81.05 12:46PM ET Up 3.85 (4.99%) 1,858,837


Evo, ako ima još nadobudnih koji prate forum u ovo vrijeme (poput mene) samo da javim da je famozni DRY SHIPS trenutno na Nasdaqu na +3,5% Pa da vidimo sutra koliko će još moći rušiti cijenu Atle[cool][cool]

zar ti stvarno misliš da to trenutno ima ikakvog utjecaja na cijenu dionice ?

Cookie Monster


I ja danas uletio u jureći brod. Nadam se. Konačno kupio ATPL nakon dosta čekanja.

Welcome. Nadam se za tvoje a i naše dobro da si uletio u pravom trenutku za ne izgubit novce…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

U trenutku pisanja Drys i društvo na + 5 do 6%. Drys probio 80. A kako će to nama pomoći? BSN[lol]

Nego, ajmo zgrist onog sa 1500 komada sutra na otvaranju,ako ga uopće bude, kae to za nas[lol]

I'LL BE BACK

ovi vani trenutačno visoko lete

&


U trenutku pisanja Drys i društvo na + 5 do 6%. Drys probio 80. A kako će to nama pomoći? BSN[lol] Nego, ajmo zgrist onog sa 1500 komada sutra na otvaranju,ako ga uopće bude, kae to za nas[lol]

Nešto sam slično predvidio prije dva mjeseca, premda ni u snu nisam mislio da će cijena pasti sve do 2400kn.

18.12.2007
jozo 20: ” mirovinci drze dionice dugorocno,ako pokupuju solidan dio dionica atlantske i budu ih drzali nekoliko godina,ostat ce manje dionica za trgovanje investitorima koji su tu na kraci rok.moze li smanjen broj dionica za kratkorocnu trgovinu dovesti do povecanja cjene iste ? ” Točno. Međutim pođimo od pretpostavke da mirovinski fondovi sada za razliku od jutros imaju npr 7000 kom ATPL. 1. Već sutra ćemo vidjeti da li postoji nekakav dogovor između njih jer ako ga ima vrlo će lako uštopati cijenu i umrtviti dionicu na ovim ili nižim razinama pa u miru dokupljivat mjesec , dva a ako i treba godinu ili više. 2.Ukoliko nema dogovora o redoslijedu i količinama moguć je nagli rast cijene dionice sve dok se ne dogodi ovo gore navedeno. Možda griješim. Pozdrav

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Moram se parafrazirati. Dobra dionica je dobra dionica pa ma koliko mi sutjeli o tome. [rolleyes]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"



U trenutku pisanja Drys i društvo na + 5 do 6%. Drys probio 80. A kako će to nama pomoći? BSN[lol] Nego, ajmo zgrist onog sa 1500 komada sutra na otvaranju,ako ga uopće bude, kae to za nas[lol]

Nešto sam slično predvidio prije dva mjeseca, premda ni u snu nisam mislio da će cijena pasti sve do 2400kn.

Goran8:

18.12.2007
jozo 20: ” mirovinci drze dionice dugorocno,ako pokupuju solidan dio dionica atlantske i budu ih drzali nekoliko godina,ostat ce manje dionica za trgovanje investitorima koji su tu na kraci rok.moze li smanjen broj dionica za kratkorocnu trgovinu dovesti do povecanja cjene iste ? ” Točno. Međutim pođimo od pretpostavke da mirovinski fondovi sada za razliku od jutros imaju npr 7000 kom ATPL. 1. Već sutra ćemo vidjeti da li postoji nekakav dogovor između njih jer ako ga ima vrlo će lako uštopati cijenu i umrtviti dionicu na ovim ili nižim razinama pa u miru dokupljivat mjesec , dva a ako i treba godinu ili više. 2.Ukoliko nema dogovora o redoslijedu i količinama moguć je nagli rast cijene dionice sve dok se ne dogodi ovo gore navedeno. Možda griješim. Pozdrav

[/quote]

jao riječi ti se pozlatile da odradim migros pa se vratim vamo! [kiss]

Moram se parafrazirati. Dobra dionica je dobra dionica pa ma koliko mi sutjeli o tome.

Kaj pak se tebi dogodilo Techman…..
Ti si nekad jako pametno pisao na ovoj temi!
Da nije i tebi ovaj bear market lupio u glavu!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

drys na 82,20 čini mi se da je zadnji put atpl bio 3500 na toj razini prije pada…[thumbsup]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Ja očekujem jaki skok atpl-a slijedećih nekoliko dana s obzirom na vozarine i kineze…

http://finance.yahoo.com/q/bc?s=DRYS&t=3m

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close