ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 11:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
530
11
48,20
49,20
-2,03%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Evo upravo se popeo na brod a vama![thumbsup]

Tu sam i ja !!! Mali od kužine[cool]


zare: ” Ma možda se tamo neki bankar u Njemačkoj rekao ma porodati ću ja ove certifikate, kad vidim da se ovo dešava u onoj nedođiji, a naš mirovinac npr. se nije brinuo za tu vijest i to pokupio… ” wrong. OIF je prodao mirovincu koji je najprije zatražio da se cijena, jelte, malo spusti.

o kojim se dionicama radi ? ATPL, ADRS … dalje ? .. kako se to odražaa na cijenu kada mirovinski poupe određeni broj dionica …. manje dionica slobodnih za tgovinu bi trebalo se manifestirati rastom ili?

Cookie Monster

Premarket odlican ako je to bitno uopce.


Premarket odlican ako je to bitno uopce.

ma nije bitno, al čovjeka veseli…
DRYS +2.98
DSX +0.60
TBSI +3.28

hate red


kamenac: ” zare: ” Ma možda se tamo neki bankar u Njemačkoj rekao ma porodati ću ja ove certifikate, kad vidim da se ovo dešava u onoj nedođiji, a naš mirovinac npr. se nije brinuo za tu vijest i to pokupio… ” wrong. OIF je prodao mirovincu koji je najprije zatražio da se cijena, jelte, malo spusti. ” o kojim se dionicama radi ? ATPL, ADRS … dalje ? .. kako se to odražaa na cijenu kada mirovinski poupe određeni broj dionica …. manje dionica slobodnih za tgovinu bi trebalo se manifestirati rastom ili?

malo smo offtopic pa ću samo kratko:
OIF-ovi značajno popravljaju likvidnost i spremni su na nove operacije na tržištu, a mirovincima omogućuju stabilan rast portfelja jer kupuju na dnu. uglavnom, win-win situacija. i nisu samo te dvije dionice u pitanju, pogledaj malo bolje promete…

hate red

s drugog foruma, preneseno,
očekivana dobit za atpl cca 170-190 mil $

da li se išta očekuje u dividendi i kolko eventualno?

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka


jeste skužili ove transakcije niotkud

Ja mislim da su to dogovorene transakcije. Ni kupcu ni prodavacu nije cilj jako srusit cjenu sta se neminiovno dogadja kad je veca kolicina dionica u pitanju. Zato se pretpostavljam dogovore uz pristojan diskont kojeg mi iznenada vidimo kao pad dionice. Da li ste primjetili da odmah iza ovakvog udara pocima relativno brz oporavak.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Kupnja Cijena
6 2.560,00
7 2.556,00
2 2.555,00
2 2.550,00
10 2.541,00
Cijena Prodaja
2.599,99 157
2.600,00 1492
2.640,00 8
2.648,90 63
2.649,00 10
NEVJEROVATNO!!!!!!!![bye][bye][bye]

Four Star General

Strasilo od 1500 kom na 2,6k postiglo ucinak[bye]


ma hebalo te kosovo! daj, javi tu vijest ili pošalji taj link ‘idiotu’ koji je danas, iz neznanja, kupio ATPL-a za 20 milja kuna. “nije lepo da sam lud, a da to ne znam”, veli bata stojković u Balkanskom špijunu… [angry]

Ne podcjenjuj Kosovo. Zamisli gubitke na trzistu suhih tereta ako iznenada presahne izvoz rude iz poznatih rudnika Trepca sa kojima Kineski uvoznici vec mjesecima vode pregovore. I sad kad su pregovori konacno zavrseni Srpski narod je stao u zastitu svojih vekovnih rudnih bogatstava preprecivsi cestu u Surdulici sta prijeti velikim poremecajima na trzistu brodskog prostora.[undecid]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

ono što su prodali sada trebaju ponovno jeftinije kupiti.velika je to igra za živace.ja više ne gledam

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


s drugog foruma, preneseno,
očekivana dobit za atpl cca 170-190 mil $

da li se išta očekuje u dividendi i kolko eventualno?


zna li netko ili ne?
kako je bilo lani?

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka

New Report

Close