ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Do kraja godine smo iznad 3000 i to vrlo vrlo stabilne 3000, najvjerojatnije 3500.

ako smo do kraja godine samo iznad 3000, i to samo stabilne 3000,
ja ću sve svoje dionice ATPL-a darovati u humanitarne svrhe. i to 31. 12. 2008.
a neću ih prodavat dotad[tongue]

hate red

kerefek76:

Do kraja godine smo iznad 3000 i to vrlo vrlo stabilne 3000, najvjerojatnije 3500. ”

ako smo do kraja godine samo iznad 3000, i to samo stabilne 3000,
ja ću sve svoje dionice ATPL-a darovati u humanitarne svrhe. i to 31. 12. 2008.
a neću ih prodavat dotad[tongue]

Kako lijepa gesta kolega,ja ću biti dobrovoljac za primitak te humanitarne nagrade ako može.[lol]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

kerefek76:

Do kraja godine smo iznad 3000 i to vrlo vrlo stabilne 3000, najvjerojatnije 3500. ”

ako smo do kraja godine samo iznad 3000, i to samo stabilne 3000,
ja ću sve svoje dionice ATPL-a darovati u humanitarne svrhe. i to 31. 12. 2008.
a neću ih prodavat dotad[tongue]

Pa dobro…. malo sam bio previše konzervativan….[rolleyes]
Recimo da je to u najgorem slučaju …recimo da padne burza… da je HT 200 kn …INA 1000….
IGH…. 5000……
Atlantska bu najmanje 3000


Pa dobro…. malo sam bio previše konzervativan….[rolleyes] Recimo da je to u najgorem slučaju …recimo da padne burza… da je HT 200 kn …INA 1000…. IGH…. 5000…… Atlantska bu najmanje 3000

e, to mi se već sviđa…[cool]

hate red


Kako lijepa gesta kolega,ja ću biti dobrovoljac za primitak te humanitarne nagrade ako može.[lol]

pa nije ti baš nešto, 200-tinjak dionica.
bolje da ih damo “udruzi propalih fond menadžera”, za rehabilitacijske programe…[cool]

hate red

lovac:

Kako lijepa gesta kolega,ja ću biti dobrovoljac za primitak te humanitarne nagrade ako može.[lol]

pa nije ti baš nešto, 200-tinjak dionica.
bolje da ih damo “udruzi propalih fond menadžera”, za rehabilitacijske programe…[cool]

Ma ja sam skroman,ma dovoljna je dvije-tri komada,ono,samo u znak pažnje i to je to.[proud]
Ili još bolje da osnujemo fond propalih dioničara,bilo bi puno članova. [lol] [lol]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


vipy: ” svi smo mi ovdje zbog novaca! samo, kad bi bili svi k’o insider & co, kako bi ovaj forum izgledao – ide to gore – ide to dole Mislim da ovakve stvari ne pustati u javnost ” sakai je tu radi društva[shocked].kaj ti trebam napisat osim ide dole?ide dole jer ekipa još izlazi,ide dole jer je tržište u banani ide dole jer je ovo navlakuša ide dole jer postoji mogućnost da se regija raspadne i nikog nije briga za BDI ide dole jer će sve dole……….dosta?napisao sam ide dole jer je to, uz sve ostalo, već rečeno[kiss]

E ti si ga stvarno zabuca!

Hogar vozi Volvo

Evo malo načulite uši kakve su prognoze i kakvog utjecaja eventualna recesija u SAD može uopće imati na dry bulk brodare:

http://www.cnbc.com/id/15840232?play=1&video=640772946&__source=yahoo|headline|quote|video|&par=yahoo

Hogar vozi Volvo

Ima li kakvih vijesti o novogradnjama … nešto se svi ušutili [huh][huh][wink][wink]

Brodari u americi su pali, ali nadam se da to neće imati veze na naše – ionako su oni rasli dok smo mi padali.
Ali sviđa mi se da su se sa prodaje maknuli neki veliki nalozi koji su bilijučer na zatvaranju, još kad bi kupnja izgledala jače… Ali do 10 ima još vremena…

To što je BDI u porastu dosada nije imalo utjecaja na naše brodare jer su njihove dionice jučer narasle zbog općeg trenda rasta Crobexa, a ne zbog BDI-a, dakle, zbog BDI-a bi tek trebale porasti. Uz to jedva čekam godišnje rezultate brodara, svjetskih (danas i sutra navečer) i naših!

Od najniže točke, 5600 bodova iz siječnja, do jučerašnjih 6712, BDI je u porastu od 19,8%.

Bobra količina preko 2700 kn na bidu

New Report

Close