ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@borism jesi se ukrcao sa 32 komada [cool]


http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=720&pg=687 gdje nam je insider

[lol] [lol] čeka na 1800kn [lol]

DOKUP!

gospodo mir…. previše smo toga prošli da bi zbog ovog dizali euforiju, daleko je ovo od raspleta
za sad ide dobro i to je ok

&

prebrzo im ide gore, to im ne paše,
na loptu treba stati

&

323 kom na 2700kn … hmm, oće tko to

Cookie Monster

dal bilo euforije ili ne…blizu smo blokade

DOKUP!

Dolaze novi nalozi stalno na prodaji

Imam fantomske dionice

mi kuhamo ko luđosi, pari se sve u 16, a ekipa samo lagano nadolijeva, još malo pa se od pare više neće vidjet tko koga vuče za nos

tko je pametniji K/P?
geronimo javi se………

&

nece ti geronimo pomoci
sam donosi odluku

Postanite Eu-robovi

pogledajte samo u budućnost, bar 6 mjeseci, koliko vam vrijedi atpl, ove igre gore dolje ne znače ništa, jučer -10 danas plus 10


Eto i mene, ukrcao se bez liparenja…. Ganjao sam 20 komada no izmaknuli mi iz ruke pa sam si uzeo 19 komada po 2.636,00 kn…, malo skuplje od dosadašnjeg prosjeka, no nisam htio da mi izmakne, a kako vidim mogao sam se i malko strpiti jer opet klizi lagano… Na ovoj razini imamo lufta bar 25% do cijene na kojoj su ulazili mirovinci, a oni su tada procijenili da je ta cifra dobra za ulazak…, meni dovoljno…, Pozdrav svim imateljima… Idem sada još utući još 1.953 kune kusura….

Ulaz mirovinaca nema veze, to su otkupljivali od OIF da mogu izići. Ali lako bi iskrcavatelj mogao odustati zbog razvoja događaja na marketu, pa i on želi zaraditi.

Ja pomalo čitam rasprave rasprave ovdje na atlanskoj i nije mi jasno zašto se uopće tu netko uzbuđuje
oko trenutne cijene i da li će potonut ili neće. Atlantska je jedna od rijetkih dionica na našoj burzi
kod koje sam potpuno miran. Trenutni prosjek ulaza mi je 2860 i iako sam sa njom u minusu
uopće me ne hvata nervoza ili strah u vezi nje. Puno me više hvata nervoza za neke druge s kojima sam
u plusu.
Inače radim u brodogradnji i direktno znam kolika se gomila tankera pretvara u bulk carriere i kolike su naruđbe
za nove brodove i preinake starih a sve na temelju realnih procjena brodovlasnka za sljedeće razdoblje od
dvije tri godine. Pa mi u firmi ne stignemo napraviti toliko kolika je potražnja.
Ovakve razine ispod 3000 su tu još (u najgorem slučaju potopa burze 6 do 9 mjeseci). Do kraja godine
smo iznad 3000 i to vrlo vrlo stabilne 3000, najvjerojatnije 3500. Dalje se ne bih usudio prognozirati.
Da rezimiram…
Atlantska je dionica tipa buy and forget do penzije [smiley]
A sad odite svi spat!

New Report

Close