ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma pusti Vipy, ja sam stoga i prestao pisati bilo kakve suvisle tekstove. Nevjerojatno koliko se ljudi mogu postati zli i jadni kad se radi o novcima….


zašto tako misliš? ja nemam atlansku nit bum je imo do 6mjeseca.sam ti kažem da bu još dole jer nisu izašli svi koji su trebali[kiss]

svi smo mi ovdje zbog novaca!
samo, kad bi bili svi k’o insider & co, kako bi ovaj forum izgledao

– ide to gore
– ide to dole

Mislim da ovakve stvari ne pustati u javnost

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


svi smo mi ovdje zbog novaca!
samo, kad bi bili svi k’o insider & co, kako bi ovaj forum izgledao

– ide to gore
– ide to dole

Mislim da ovakve stvari ne pustati u javnost


sakai je tu radi društva[shocked].kaj ti trebam napisat osim ide dole?ide dole jer ekipa još izlazi,ide dole jer je tržište u banani ide dole jer je ovo navlakuša ide dole jer postoji mogućnost da se regija raspadne i nikog nije briga za BDI ide dole jer će sve dole……….dosta?napisao sam ide dole jer je to, uz sve ostalo, već rečeno[kiss]

tako je poštovani vipy, potpuno se slažem! [thumbsup]
ovakve “5-te kolone” zaista narušuju ovaj cijenjeni forum!

hvali more, drž se altantske plovidbe.....

insider,hoces da se kladimo da u 6 mj neces imat atlantsku nize nego sto je bila ovih dana?!?!
Lijepo je gledati danasjnu sitaciju,pozdrav svima

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

Eto i mene, ukrcao se bez liparenja….

Ganjao sam 20 komada no izmaknuli mi iz ruke pa sam si uzeo 19 komada po 2.636,00 kn…, malo skuplje od dosadašnjeg prosjeka, no nisam htio da mi izmakne, a kako vidim mogao sam se i malko strpiti jer opet klizi lagano…
Na ovoj razini imamo lufta bar 25% do cijene na kojoj su ulazili mirovinci, a oni su tada procijenili da je ta cifra dobra za ulazak…, meni dovoljno…,

Pozdrav svim imateljima…
Idem sada još utući još 1.953 kune kusura….

Svako ima pravo na svoje mišljenje …. to što govori insider pije vodu, ovo o rastu i kraju ovog sran.a je teško za povjerovat .. pre mali promet da bi bilo zdravo, to je moje mišljenje

Cookie Monster

ne uzrujavajte se za atlantsku. sve će brzo doći na mjesto. sada ćemo se svi skupa lijepo odbiti, možda malo i narasti, a onda će se brodari odvojiti kada se drugi opet počnu kiseliti. ma bit će ista priča kao u ljeto prošle godine. možda ne takav rast, ali princip će biti isti.


ne uzrujavajte se za atlantsku. sve će brzo doći na mjesto. sada ćemo se svi skupa lijepo odbiti, možda malo i narasti, a onda će se brodari odvojiti kada se drugi opet počnu kiseliti. ma bit će ista priča kao u ljeto prošle godine. možda ne takav rast, ali princip će biti isti.

[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

hvali more, drž se altantske plovidbe.....

Amerika će izbjeći recesiju”

Dužnosnici Bijele kuće odbacili izjavili su kako će američki gospodarski rast u ovoj godini biti sličan prošlogodišnjem i tako odbacili strahove da će upasti u recesiju.
Naime, kako prenosi BBC News, u godišnjem izvještaju Economic Report Of The President, što bi se moglo prevesti kao predsjednikovo godišnje ekonomsko izvješće, stoji da će američko gospodarstvo u ovoj godini ostvariti rast od oko 2,7 posto usprkos padu prodaje kuća i sve veće probleme na tržištu kredita.

Osim toga, izvještaj navodi kako se na osnovu većine tržišnih prognoza može očekivati sporiji tempo rasta u prvoj polovici ove godine, dok će u drugih šest mjeseci 2008. godine taj rast ojačati.

Za 2009. godinu izvješće, koje neki smatraju preoptimističnim, predviđa ubrzavanje američkog gospodarskog rasta na tri posto.

ma nema straha ja mislim isto da neće još nekih 2 , 3 tjedna ništa od ovoga svega.
Razlog tome je više stvari Kosovo u četvrtak kak kažu drugari, opčenito stanje na tržištu, tipičan primjer ako se gleda tehnička analiza sve niže obrane i podrške… milju stvari mi je sumnjivo

Najviše sam kupovao (svega, ne sam ovo) u petak praktički po ovim cjenama ali i da bu niže od jučerašnjih cijena, to mi je teško povjerovati.
Ali i ako bude slažem se da je mukte i da je čista ludost ispod ovoga prodavati.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Vaš link [lol]

hvali more, drž se altantske plovidbe.....

New Report

Close