ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 25.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
47,06
22.119
470
47,00
48,10
-1,47%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

percepcia, 05.08.2020. u 16:23

Kupoprodaj, da znas koliko imam posla zadnjih mjsec dana, sad kad ovako burze luduju, ne bi mi vjerovao. Znaci budim se svaki dan u 3 i na burzi sam do 23h. Tako da cemo za raspravu pricekati vikend jer jedva gledam vise

Super, odlicno. Ja sam na GO pa plandujem.

Pozdrav i zivio!

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

BudFox3, 05.08.2020. u 17:01

Meni je iz izvjesca NMM-a za Q2 ovo zapalo za oko.

 

The average contracted daily charter-out rate for the fleet is $12,512, $22,529 and $28,632 for 2020, 2021 and 2022, respectively

To su projekcije za Capeove za te godine? Sto oni imaju u floti? Kakav im je omjer tipova brodova?

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Percepcia,

Osim ova dva nicka ovdje, mislila sam i na nickove sa onog drugog foruma.

Vi ste meni vjerojatno najsimpaticniji forumas, jer osim duhovitog cinizma, se stvarno trudite svima odgovoriti nasiroko. Ja to cijenim.

Nemam ja 20, ali nemam ni 40.

Nisam nigdje napisala da su Atpl ni Adpl anticiklicne dionice pa ne znam zasto to mene ide?

I meni je smijesno da me se optuzi za drukanje jer napisem da Atpl trenutno lose posluje(cinjenica), a prije toga napisem da zelim jeftinije kupiti pa cekam pad i nakon odbijanca idem van.

Eto, zao mi je za Boeing. Mogli ste sa mnom i gosponom Neom kupovati od Anne Igh, jer je ona kupovala kucu. Ja cekam da jos malo naraste pa idem van.

Hahahaha!

Taki smo ti mi Rvati. Jbg…

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

kupoprodaj, 05.08.2020. u 17:16

 





percepcia, 05.08.2020. u 16:23



 

Kupoprodaj, da znas koliko imam posla zadnjih mjsec dana, sad kad ovako burze luduju, ne bi mi vjerovao. Znaci budim se svaki dan u 3 i na burzi sam do 23h. Tako da cemo za raspravu pricekati vikend jer jedva gledam vise

 



 

Super, odlicno. Ja sam na GO pa plandujem.

Pozdrav i zivio!

Jučer si ga htio tuć a danas pozdravi  i lijepe želje😂

I ja sam mislio da je to za Cape-ove od NMM, ali imaju mix brodova

 

https://www.navios-mlp.com/Fleet/default.asp

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Htio sam samo ukazati na trend…a sad sto ce stvarno biti…

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Koliko sam shvatio htio je tuci marcipana. Za mene bi se vec morao malo potruditi 🙂  NMM ti ima 5 kontenjerasa (tj jos ih sad ima 9, jer su ih dobili raspustanjema navios europe 1 i 2, pa na stari dug) Uglavnom, ovih 5 kontenjerasa su lockali na 10 godina prije nekih 5, i to gotovo po 40.000$ dnevno. Strasno puno. Od tu im zarada da im svi ostali brodovi voze u minusu. Ali ove godine su zatvorili, na time charter, skoro 90% flote na najnizim razinama u 3 i 4 mj, tako da ce ostatak godine, rastao BDI ili ne, zaraditi bananu. Ima jos toga zasto je firma toliko jeftina ali ovo jeovako na brzinu. Ja sam je uzeo za 700$ jucer na 6.5. iako mi se i to cini previse. Ali vrlo je nisko pa mogu izgubiti sicu, ali i zaraditi hrpu

Sorry svima. Jako slabo spavam, pa dosta toga mozda krivo i brzo procitam pa sam zivcan i ludim, a mozda sam i krivo shvatio. Marielena, na kojem drugom forumu? Nigdje ne pisem osim ovdje. Tj. pisem vani na stranim forumima s analiticarima. Ali kod nas ne

uz dužno poštovanje svima….marcipan je na forumu od 2006. godine….i pišem samo pod tim profilom…to vam je 14 godina…za ostale ne znam…vidim profile od 2019., 2020….

i zato administratora može biti sram da propušta onakav nivo komunikacije pojedinim forumašima…koji mijenjaju profile kao čarape…prema jednom korisniku koji piše od 2006….ne znam zašto su ostali umirovili svoje profile….koji su bili porivi…ja iza svakog svog posta stojim…i ne bježim od njega…

Weekly Broker: Strengthening dry bulk scene attracts buyers

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Meni se ovako cini..nema kupnje ..pojave se 2 naloga na kupnji…neki se postave naivno iznad…1 nalog se elegantno povuce i netko se istrese…klasicno uvaljivanje dionica.

New Report

Close