ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 25.10.2024. u 02:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
47,06
22.119
470
47,00
48,10
-1,47%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

percepcia, 04.08.2020. u 11:26

Marielena

 

vase neznanje je tipicno za ovaj forum. mislim da ste zapravo onaj tip koji je promjenio 300 nickova, jer se jedino s njim možete mjeriti. Trump u životu nije postigao ništa. Njegov tata je držao pola nekretnina New Yorka i od tu njemu lova. Na kraju je sve to potrošio i 3x bankrotirao. Malo se informirajte prije nego bubnete

Trump u životu nije postigao ništa osim šta je predsjednik najmoćnije države na svijetu u svakom pogledu.

Imamo se bar čemu smijat cijeli dan.

 

Vi naprosto kasnite u fazi. Ono sto je bilo prije vise mjeseci ekstrapolirate u buducnost sa samouvjerenoscu koju moze imati samo potpuni neznalica. Zatvaranje? Okretanje sebi? U globaliziranom svijetu sa 7.8 mlrd ljudi?!? Majko Bozja, kakav retard.

Osim toga, vozarine rastu. Niste primjetili? Sad su vec triput vece nego na dnu.

Inace ne bih replicirao, ali ovakva kolicina gluposti je stvarno iritirajuca. Imate srece sto mi niste nadohvat ruke.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Fakat glupan za dobro izfliskat. Ali ne vredi prljati ruke s govnetom.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Ne budi nervozan…nisam ti ja kriv što si krivo investirao…i kupio ružičaste očale koje ne skidaš…

Rastu tebi i društvu vozarine…od povijrsnog minimuma do 1500 bodova pa natrag….jak oporavak…

A administratora molim da ovakve postove…koji vrijeđaju briše…prijatelju, popij apaurin ili normabel…bit će još gore…samo čekaj…

Marcipan je govorio i ovima na varteksu…pa nisu slušali…kao i na ostalim brodarima…a bit će veselja i ovima na rivp…

Da skratim…keš…jedino je keš i zlato u čemu valja biti u ovakvim vremenima…

Dobro kaze kolega Budfox, ignore… Nesto slicno kao i nekad todeksovce. Pustiti ih da se utope u vlastitoj bijedi i nevaznosti.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Percepcia,

Nisam ja uvredljiva bez brige. Da, da Trump je primjer neuspjesnog tipa koji je od bake, ne tate, naslijedio obiteljsku tvrtku i pretvorio ga u koncern, ima 5ero djece, lijepu mladu zenu i predsjednik je najvece sile na svijetu. Dao i vama bog takav neuspjeh u zivotu!

Ovo mi je prvi racun i prvi nick.

Sto se tice ATPL ne slazem se sa vama crnjacima cesto, ali i razbijam iluzije ovima koji su klasa uvijek optimist.

Trenutno zbog korone brodarima ne cvjetaju ruze. Ali ATPL sigurno nije stecajusa.

P.S. Koliko vi imate nickova?

Samo ti udaraj ignore…pitaj ove koji su kupovali na 600 kn što misle o vašim viđenjima…kad su stvari izgledale kud i kamo bolje…

Atpl nije stečajuša…ali su na putu da postanu…rasprodajom brodova, promašenim investicijama i globalnom krizom…vrlo brzo bi mogli ključ u bravu…

A ono što je sigurno…da cijena od 200 kn…na gubitak od 57 mil kn na polugodištu nije realna…

Ovo bi se trebalo tržiti u 2.mjesecu iduće godine na 100 kn…

Eto…čujemo se onda…izvući ću post za one zaboravne…

Laku noc. Takvi in(tele)genti ce nam svakako jako nedostajati.

Can dry bulk woo stock gamblers who bet on tankers?

Nelos osvrt na trejd, fundamente itd. Ako to ikoga zanima.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

kupoprodaj, mozda me se sjecas. pravio si se pametan za šećer, pa sam ti rekao da ne kupujes, a na kraju si fino izgubio. znas sad koji je moj stari nick?

da stvarno admin, oni postovi lika kupoprodaj su ispod svake razine komunikacije.

 

Percepcia

Svatko je u zivotu negdje izgubio. Ja nisam iznimka. Medjutim znam posteno i ubosti, s vremena na vrijeme, i zasad je score sasvim zadovoljavajuci, za moje malene prilike.

U svakom slucaju, mislim da je Atpl moj iduci dobar ubod, i vrijeme je to koje ce me uvjeriti ili razuvjeriti. Ovakva epizodna zujala sigurno nece, hehe.

Brinite svoje brige, manite se Atpl ako vam ne valja.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Gospon Klemenc naravno da vas prepoznajemo iza svih nickova.

Taj cinizam i smisao za humor negdje izmedju Monty Pythona i Crne guje prepoznam odmah.

A sto se tice prica kao Atpl ili Viro istina da su tu ljudi pogubili lovu, ali su i oni koji znaju tu dobro zaradili jer su znali izaci na vrijeme.

Naravno moze se samo i crnjaciti po forumu i drzati lovu u banci…

New Report

Close