ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 10:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
47,91
1.437
30
47,70
48,40
-1,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Cemu spamanje teme ? Zar ovdje nije tema AP ?

janlana, 11.03.2020. u 10:10

jaro ..evo spremio dobar komad casha za tvojih 100 kuna ….pa čekamo ? ….

presavij novce 2x i vrati natrag u dzep..bit ce i nize od 100 kn ..oko 45-60 kn

Ulagaci moraju biti svjesni da ce se virus rijesiti kroz 2mj. A i cjepivo je uskoro gotovo.

Bar danas love ima ko blata tako da daljnje padove mozete zaboraviti. Tko je dovoljno iskusan zna da slijedi rast.

Ocekujte ovih dana burzovni dan +10%.

Nekima ce biti zao sto su prodali na dnu. Ali to tako ide, depresija golema zmaci samo jedno. Rast, rast i jos rast.

salt, 26.03.2020. u 23:51

Ulagaci moraju biti svjesni da ce se virus rijesiti kroz 2mj. A i cjepivo je uskoro gotovo.

ne može se ništa riješiti kroz 2 mjeseca, štoviše znanstvenici upozoravaju da se očekuje drugi val virusa u 8.mjesecu! a za cjepivo je objavljeno da ga ove godine neće biti jer najprije treba proći široka testiranja radi nuspojava, a za to treba bar godinu dana

Atpl ce preko 200kn. Samo odradjuje valove..jos 1 povrat do 144kn i onda up up up.

Barem ja to tako vidim.

Dobro je da su se razdužili dobrim djelom te i dalje imaju rezervi i opstanak nije upitan. Možda budu trebali prodati još koji brod ali kad vidite njihov book u odnosu na cijenu dionice i cijenu brodova nema sumnje u opstanak. Da rasprodaju sve brodove i projekt na Batali te udio u luci i ostale nekretnine te vrate sav dug plivali bi u cashu.

salt, 28.03.2020. u 18:35

Atpl ce preko 200kn. Samo odradjuje valove..jos 1 povrat do 144kn i onda up up up.

Barem ja to tako vidim.

krivo vidiš….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

salt, 28.03.2020. u 18:35

Atpl ce preko 200kn. Samo odradjuje valove..jos 1 povrat do 144kn i onda up up up.

Barem ja to tako vidim.

Ovako mogu pricati samo mladi i neiskusni koji jos nisu prezivjeli ni jednu krizu.

Ako mislite da je sada jeftino pricekajte jos koji mjesec pa cu vas onda pitati.

Pitanje je hoce li ATPL uopce ovo i prezivjeti. Mnogi brodari ce bankrotirati kao i mnoge kompanije sirom svijeta.

salt, 28.03.2020. u 18:35

Atpl ce preko 200kn. Samo odradjuje valove..jos 1 povrat do 144kn i onda up up up.

Barem ja to tako vidim.

nisi ti dječko vidio 2008. šta je kriza na burzi i u privredi..a ova zbog corone biti će 2X gora za privredu nego što je bilo 2008. pa kad se sadašnje cjene na burzi prepolove,onda možemo pričati o dnu. sad je to sve još visoko i preskupo za ekonomski horor koji dolazi kad krene brutalna recesija

Atlantska plovidba opozvala izvršnog direktora i zaustavila radove na Batali

sta Biblija prodaje?

zasto?

Može li netko objasnit šta znači preraspodjela dionica unutar vlastitih pozicija;hvala.

New Report

Close