ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Techman:

xfile:

imam osjecaj da se netko sjedeci tjedan gadno navaliti na kupnju

Dragi o ovom sportu osjecaji ne pomazu. [sad]

U ovom sportu osjecaji, pogotovo kolektivni, su jedan od najvaznijih parametara…

Istina. Kad svi mislimo da ide up zapravo ce ici down i obrnuto.


..ja ću je dokupljivati za sav mogući keš koji budem imao na raspolaganju jer ATPL definitvno vrijedi više od spot cijene

Febo bog te j..o. Nagrabusit ces.[cry]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Tech

e ako ti tako kažeš , ondak je stvarno vrijeme da se zabrinem

[sealed]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


febo: ” ..ja ću je dokupljivati za sav mogući keš koji budem imao na raspolaganju jer ATPL definitvno vrijedi više od spot cijene ” imaš li kakav target, i koji je ? , hvala

imam ali više ga ne želim javno iznositi, javi se na privat

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Tech e ako ti tako kažeš , ondak je stvarno vrijeme da se zabrinem [sealed]

Stari kupi razglednicu u prvoj trafici da vidis gdje si. Ako kojim slucajem vidis da si u Hrvatskoj petama vjetru od dionica. U maloj pitoresknoj drzavici na brdovitom Balkanu fundamenti, indexi, financijska izvjesca ne znace nista. Krdo, krdo i samo krdo. [sad]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Da to je i bio jedan od razloga za odabir ATPL i ostalih brodara jer prihodovno nisu vezani samo za domače tržište pa sam mislio ako do nečega dođe kod kuće….bar će bit dobro disperziran portfelj, a kad ono simultano sranje kod kuće, sranje u svijetu, sranje u regiji..tuče sa svih strana pa umjesto da disperzira ono
ATPL još i povečala gubitke..e hebiga ovakvu situaciju stvarno nisam mogao predvidjeti..
[sealed]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Stari kupi razglednicu u prvoj trafici da vidis gdje si. Ako kojim slucajem vidis da si u Hrvatskoj petama vjetru od dionica. U maloj pitoresknoj drzavici na brdovitom Balkanu fundamenti, indexi, financijska izvjesca ne znace nista. Krdo, krdo i samo krdo. [sad]

Tech, druže po dionici, vidim da si u ozbiljnoj depri premda za to nema većeg razloga.
Svi znamo zbog čega ATPL ovijeh dana pada i svi znamo da će uskoro početi rasti.
A sad, što su oklonosti takve da taj rast neće biti onakav kakav smo očekivali jer smo predmnijevali redovito stanje na tržištima s povremenim blažim korekcijama – hebiga, pa nismo proroci.
U svakom slučaju, ATPL bit će ove godine sigurnija luka od većine drugih dionica.
Zato, glavu gore![cool]

hate red

Techman nebrini ništa siguran sam da će već ovaj tjedan brodari pokazati zube[thumbsup]

SAM PROTIV SVIH

Ljudi moji ma nista od depresije. Gubitci su znacajni ali se jos topi zarada . Margina nemam i nista ne prodajem vec kako imam izvrsne prihode pomalo kupujem. Jednostavno me situacija nervira. Fin izvjesce dobro-brodar doli, BDI pada-brodar doli (nema veze sta mu je core business tankeri), U Americi brodari dry carga u zeleno-brodar doli i da ne nabrajam. Iritantno. [angry]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Techman nebrini ništa siguran sam da će već ovaj tjedan brodari pokazati zube[thumbsup]

Potpisujem! Možda ce još u pon. i utorak koji nesretnik lupiti po bidu zbog margin calla, ali ne može se kontra up trenda dugo. BDI se vraca i to u velikom slogu.[thumbsup]


Techman nebrini ništa siguran sam da će već ovaj tjedan brodari pokazati zube[thumbsup]

nadam se da će to i biti tako, trebaju im ralje za ovo

kod svih se osijeća strah od sutrašnjeg dana,
uvukao se u kosti

&


GERONIMO: ” Techman nebrini ništa siguran sam da će već ovaj tjedan brodari pokazati zube[thumbsup] ” Potpisujem! Možda ce još u pon. i utorak koji nesretnik lupiti po bidu zbog margin calla, ali ne može se kontra up trenda dugo. BDI se vraca i to u velikom slogu.[thumbsup]

J..a te BDI.[lol]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close