ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



kolega amarananab….nije baš tako loše…doduše neznam zakaj su prodavali hotele , al očito su morali da izvuku kor biznis .. a on neide tak loše …

Evo da se podsjetimo izvješća za 3 kvartala 2019….

nije tak loše ..kaj ne …
sada kreće rast bdi……


Grupa je tijekom izvještajnog razdoblja ostvarila ukupne konsolidirane prihode u iznosu od
261,04 mil. HRK.
Ukupni rashodi su iznosili 267,41 mil. HRK.
Ostvaren je gubitak pripisan imateljima kapitala u iznosu -5,96 mil. HRK.

[/quote]

ako su oni čak i u razdoblju jakih vozarina radili s gubitkom , kakve će onda rezultate imati za kraj prošle godine i početak ove kad su vozarine katastrofalno pale? još jedno pitanje-kakve će rezultate ostvarivati kada svjetsko gospodarstvo počne stagnirati i okrene u recesiju tj kada će ovakve niske vozarine kakve su sada, biti svakodnevica?

Kolege, ja pokusavam i dalje skupljati, ali ovdje jednostavno nema veliki broj dionica za iole ozbiljniju akumulaciju. Zato se cijena drzi…

Pozdrav, da li netko ima saznaja da AP uskoro namjerava ulagati u flotu? Ne nežno kupnja brodova već na modernizaciju postoječih?

saznanja i nužno. ispravak


Pozdrav, da li netko ima saznaja da AP uskoro namjerava ulagati u flotu? Ne nežno kupnja brodova već na modernizaciju postoječih?

a na sto bi se odnosila ta modernizacija ? mozda na ugradnju jedara ?


Kolege, ja pokusavam i dalje skupljati, ali ovdje jednostavno nema veliki broj dionica za iole ozbiljniju akumulaciju. Zato se cijena drzi…

Ima koliko ti srce želi. Samo podigni nalog dovoljno visoko i vidjet ćeš kako se obrušavaju.

Oni koji rastu zadnji rastu najviše.



Kolege, ja pokusavam i dalje skupljati, ali ovdje jednostavno nema veliki broj dionica za iole ozbiljniju akumulaciju. Zato se cijena drzi…

Ima koliko ti srce želi. Samo podigni nalog dovoljno visoko i vidjet ćeš kako se obrušavaju.
[/quote]

Kolega RedHat, slobodno prodajte svoje dionice, kad vec toliko zelite.

Life all comes down to a few moments. This is one of them.


Pozdrav, da li netko ima saznaja da AP uskoro namjerava ulagati u flotu? Ne nežno kupnja brodova već na modernizaciju postoječih?

Prema mojim saznanjima u flotu se za sadane ulaže. Ulaže se u stanove. Današnja korekcija vjerojatno je podljedica pada prosječne cihene kvadrata stana u Dubrovniku, što će se popraviti uskori zbog povećanne ljetne potražnje za kvadratima.

AP sljedi ulaganje u ugradnju BWT-s u naredne dvije godine ako hoce ploviti

my,


Pozdrav, da li netko ima saznaja da AP uskoro namjerava ulagati u flotu? Ne nežno kupnja brodova već na modernizaciju postoječih?

Prema mojim saznanjima u flotu se za sadane ulaže. Ulaže se u stanove. Današnja korekcija vjerojatno je podljedica pada prosječne cihene kvadrata stana u Dubrovniku, što će se popraviti uskori zbog povećanne ljetne potražnje za kvadratima.
[/quote]

nije valjda da ovo ozbiljno mislite da cijena brodarske kompanije pada zbog kolebanja cjene stanova u dubrovniku? jeste li vi čuli kad za vozarine? pratite li njihov potop koji traje već 2 mjeseca i kojem se ne nazire kraj?
svašta se ovdje može pročitati 🙄


my,


Pozdrav, da li netko ima saznaja da AP uskoro namjerava ulagati u flotu? Ne nežno kupnja brodova već na modernizaciju postoječih?

Prema mojim saznanjima u flotu se za sadane ulaže. Ulaže se u stanove. Današnja korekcija vjerojatno je podljedica pada prosječne cihene kvadrata stana u Dubrovniku, što će se popraviti uskori zbog povećanne ljetne potražnje za kvadratima.
[/quote]

nije valjda da ovo ozbiljno mislite da cijena brodarske kompanije pada zbog kolebanja cjene stanova u dubrovniku? jeste li vi čuli kad za vozarine? pratite li njihov potop koji traje već 2 mjeseca i kojem se ne nazire kraj?
svašta se ovdje može pročitati 🙄
[/quote]

Mislim da dionica ATPL pada zbog kolebanja sile (disturbance in the force)
na području Dubrovnika. Ipak je nastavak Zvjezdanih ratova sniman u Dubrovniku,
zajedno sa Game of Thrones, pa je veliki problem prodati stanove i apartmane turistima,
po velikoj cijeni. Bolje idu stanovi u npr. Babinoj Gredi…

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Neće biti ulaganja u flotu ali uskoro mozemo očekivati neku prodaju. Ne vidim način na koji bi mogli pokrit ovako niske vozarine tj gubitke.

New Report

Close