ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
13.159
273
48,20
49,40
1,05%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@maratonac3

Vidim samo 20 naloga dubine i mislim da je to
ograničenje ZSE XETRA platforme

Na kupnji je trenutno 1697 dionica do 380kn
Na prodaji je trenutno 701 dionica do 469kn

Isprika, ispravak mog netočnog navoda gore,
trenutni točni omjer k/p od ATPL je 2,42

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

http://zse.hr/userdocsimages/stjecanje_otpustanje/ATPL_stjecanje_otpustanje_2019__592019150015.pdf

ATLANTSKA PLOVIDBA d.d. – Informacija o otpuštanju vlastitih dionica

Nagrađuje se Uprava za dobit u zadnje dvije godine, te se nadam da će i ove
godine ostvariti dobit na dovoljno visokim vozarinama, da i mi dioničari
iduće ili prekoiduće godine dobijemo dividendu. Može i u dionicama, kao
neke godine davno, vidim da ih ima dosta u trezoru 🙂

http://www.zse.hr/userdocsimages/stjecanje_otpustanje/ATPL_stjecanje_otpustanje_2019__592019150015.pdf

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Shvatite to kao pozitivan signal. Dok je sektor bio u banani nije bilo podjela dionica. Jedino mo nije jasno zašto ne šalju obavijesti nakon što trezor kupi, nisam imao pojma da se već toliko skupilo.

Oni koji rastu zadnji rastu najviše.

Bilo bi dobro znati što točno piše u tom članku po kojem su dobili dionice. Može li netko nači ili ima to i postati? Vjerujem da je to nagrada za poslovanje društva s dobiti, no zanima me da li bi isti broj dionica dobili da je dobit prošle god. bila npr. 40-50 mil. kuna ili je svejedno kolika je dobit ili možda i kakvo je poslovanje a oni svejedno dobivaju nagradu. Nemam ništa protiv nagrada ali me zanima.

Nego, ako posluju sa minusom….. onda vracaju dionice u trezor jelda ? Pitam samo 😂

1.Ovo je sramota za AP. Uprava je nagrađena za gubitak.
Od 2012-2018 su imali ukupni gubitak a nagrađeni su za dobit 2017-2018.
2.Statut je bio takav,gubitak naš, dobit njihova…
3.Ovo su sitni novci za AP,ispod 1mil kn. Ali je nemoralno i samim tim utječe na ugled Atlantske.
4.AP treba staviti novi statut na svoju web stranicu,i promijeniti je jer je loša.
5.AP je jedna od najboljih firmi u RH i među najboljim bulk brodarima u svijetu, ali joj fali transparentnosti i…

Koliko mi se čini, na pozivu za GS ove godine izglasan je novi statut. Ova odluka bazirana je prema dosadasnjem statutu, koji se primjenjuje do 30.11.3019. Od 01.12. primjenjuje se novi statut.

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

Da, ovo je sramota, nevazno sto je iznos kikiriki….. ali ne samo za ATPL, Nego opcenito za trzista kapitala kod nas i vani, kad firma posluje pozitivno, onda nagrađujemo sami sebe,, ( nije dosta nagrada to da imas dionice i vrijede ti vise )…, a kad imamo extra gubitke, onda hbga trziste je krivo, recesija, ovo, ono… ne mislim pritom samo na ATPL, nego na sve

Mogli su riskirati iznos tih nagradnih dionica, dodat još malčice i isplatit 1 kn dividende po dionici svakom dioničaru. To bi bilo lijepo za vidjet. Ovako, je malčice gorak okus… je.

Ma nisu trebali nista, nego raditi posao i zarađivat lovu, nek visak oplemene kroz poslovanje… mislim hoce i ovako, ali su usrali motku sad


Nagrađuje se Uprava za dobit u zadnje dvije godine, te se nadam da će i ove
godine ostvariti dobit na dovoljno visokim vozarinama, da i mi dioničari
iduće ili prekoiduće godine dobijemo dividendu. Može i u dionicama, kao
neke godine davno, vidim da ih ima dosta u trezoru 🙂

http://www.zse.hr/userdocsimages/stjecanje_otpustanje/ATPL_stjecanje_otpustanje_2019__592019150015.pdf

to je privatni bankomat pokriven statutom i menađerskim ugovorima.ne bitno i ne vezano sa vozarinama i poslovanjem,za njih mora biti a ostalo kako bude.sto bi se mucili sa osnivanjem kompanije,nabavkom brodova,kreditima kad je ovako lakse i sve legalno.preuzmes komapniju u turbulentnim ratnim vremenima na mala vrata bude malo halabuke i onda ide ona stara politika ne talasaj nakon xy godina sve postane kao normalno i vise se nitko ni ne sjeca kako se sve odvijalo,nekakavi navodni pokusaji istraga padnu u vodu prije nego i pocnu istrazne radnje i sve legalno u zemlji raspada sistema.

New Report

Close