ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neto dug pada, sto je dobro i dugorocno gledano ispravno. Neto dug/EBITDA je smanjem za 50% u godinu dana.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Ma ne pada cijena zbog FI, to je prošlost, već zbog pada vozarina zadnjih dana…da vozarine rastu pad bi trajao 10 min i bila bi prilika za dokup…
Kad vozarine rastu rast će i brodari kad padaju padat će i bordari i to je to…prosto ko paslj (kako bi rekao kolega Serislav)

Rastimo zajedno...

Ne kužim zašto bi ovo bila katastrofa? EBITDA je rastao 19% u odnosu na prvu polovinu prošle godine, vozarine su u prosjeku gotovo 2.5 puta veće zadnja dva mjeseca nego prvih 6 mjeseci u godini.
Od prošlog mjeseca sam u dionici i ja sam jako zadovoljan.

Nema frke za ATPL, sad se još stigne kupiti po bidu nešto ali čim okrene BDI brzo mi to nadoknadimo. Ja sam na bidu. Jesen će biti famozna na većini dionica će da vidite.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Dug pada, EBITDA raste, vozarine su se poduplale. Bit ce ovo ok do kraja godine.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Vozarine visoke, a gubitak ? Kako to, kako to ?

FI 1H je kao što sam očekivao i predvidio (kolega desnkrilo se i naljutio kad sam rekao da će pasti cijena jer 1H nikako ne može biti pozitivan obzirom da su vozarine tek krajem 6mj krenule gore) kao i blagi pad cijene premda nisam htio prodavati i kupovati. Nije mi se dalo. Sad je najgore iza nas. Radujem se iducim izvjestajima


Vozarine visoke, a gubitak ? Kako to, kako to ?

sto nije jasno sa ovom dionicom ? kad budu vozarine u teskom minusu oni ce biti u plusu,ali ce onda smanjivati dugove,najavljivati dokap,otkup jadroplova itd.inace svi se radujemo buducim izvjescima iako ne znamo zasto ali bitan je optimizam koliko god bio crn.

Pa kakve su vozarine bile visoke u 1.polovici godine??
Kad su počele žestoko prema gore??

Prodavači ispod 390 nikako na zelenu granu ha?

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ima tko noviju knjigu dionicara od ATPL?

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Poštovana gospodo u Upravi i Nadzornom odboru, gdje je financijsko izvješće ?
Trebate li pomoć?

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close