ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 05:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
13.159
273
48,20
49,40
1,05%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ja sam vidio 416 kom po 88 kn

Ljudi se zafrkavaju za vrijeme dražbe. Stavljaju nerealne naloge i onda ih povlače…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Panamax AP LIBERTAS 75.200 dwt je ugovoren na TC putovanje od 25.7. iz Mississippi za roterdam za 14.200 $ po danu i 420.000 $ balast bonusa.
To je sveukupno oko 846.000 $ za putovanje od 30-ak dana!
I da ima troškova 46.000 $ za par dana u balast, 800.000 $ :30 dana=
26.600 $ dnevna vozarina!!!

To je pravi pokazatelj kakvo je stanje na tržištu odnosno koliko se plaća mjesto za utovar. Vjerojatno su tu dnevnu vozarinu malo smanjili a višestruko pojačali bb.. dajte kolega još ovakvih vijesti 🙂

Vozarina za Libertas je negdje na netu.
Kolega Mannu je postao nedavno ali je izbrisan post.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=93256

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!


Vozarina za Libertas je negdje na netu.
Kolega Mannu je postao nedavno ali je izbrisan post.

Sjecam se da je isto bio jako velik bb

izgleda da je taktika usporavanja uspjela a vidjet ćemo do kada

mi smo ipak zemlja slučaj

Panamax +0.8% 17.742 $
Supramax +1.4% 11.650 $
Atlantska ima 5 panamaxa i 5 supramaxa.


To je pravi pokazatelj kakvo je stanje na tržištu odnosno koliko se plaća mjesto za utovar. Vjerojatno su tu dnevnu vozarinu malo smanjili a višestruko pojačali bb.. dajte kolega još ovakvih vijesti 🙂

Da, to je pokazatelj za Atlantik, na Pacifiku je puno losije stanje, no prosjek vozarina je sad ok.

Čekamo FI. Do tada očekujem uglavnom stagnaciju. Iako nitko od nas nema prevelikih očekivanja od tog drugog kvartala, možda se ugodno iznenadimo. Ako je drugi kvartal kojim ludim slučajem pozitivan, ova dionica leti u nebo uzevši u pbzirckako bi onda izgledao 3. i 4. kvartal.

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

FI je nebitan, to je prošlost.U lipnju je panamax ATLANTIC ruta bila 7-8.000 $ a sad je preko 20.000 $.
Svih 5 panamaxa je u Atlantiku.

New Report

Close