ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ajme, ljepote!

hate red

Navodno je POBA lupala po bidu margine, ATPL imali mnogi …

american beauty 2

hate red


nemojte samo tolko siriti optimizam evo ja sam ga tolko sirio i do sad sam najvise sebe zeznuo a vjerujem jos par ljudi na moj savjet a sve u najboljoj namjeri ovdje se iskrcava netko tko je kupovao na 700-900 kuna i sad izlazi i sve rusi tu nam nazalost nece pomoci ni da bdi naraste 10000 bodova u danu malo sam depresivan pa me shvatite

Niste jedini kolega u depresiji, kako i nebi kad od 4. mjeseca prošle godine gledamo kako se portfelji tope[angry]

olakšanje je doći na brodarski topic nakon čitanja drugih. ovdje su svi normalni.

a možda nas samo diže pogled na drys i druge brodare. koji se na nas vjerojatno sutra neće odraziti, ali svejedno je melem.


borism: ” nemojte samo tolko siriti optimizam evo ja sam ga tolko sirio i do sad sam najvise sebe zeznuo a vjerujem jos par ljudi na moj savjet a sve u najboljoj namjeri ovdje se iskrcava netko tko je kupovao na 700-900 kuna i sad izlazi i sve rusi tu nam nazalost nece pomoci ni da bdi naraste 10000 bodova u danu malo sam depresivan pa me shvatite ” Niste jedini kolega u depresiji, kako i nebi kad od 4. mjeseca prošle godine gledamo kako se portfelji tope[angry]

Ma stari no frks dok se topi dobit. Grubo bi bilo da potraje i da se pocme topit supstanca.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


ajme, ljepote!

Bas me zanima jer ce sutra i kod nas biti tako. Svi govore da puno ovisimo o tome. Odgovor slijedi sutra.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


kamenac: ” ajme, ljepote! ” Bas me zanima jer ce sutra i kod nas biti tako. Svi govore da puno ovisimo o tome. Odgovor slijedi sutra.

da, super, ići ćemo možda 2% gore (nakon što smo pali 10ak%) [cry]

jedno pitanje:
atpl je bio na 3700, kad je pao na 3000 se smatrao super kupnjom, sad je 2600, posto sam relativno nov u svemu ovom, di je dno?????


jedno pitanje:
atpl je bio na 3700, kad je pao na 3000 se smatrao super kupnjom, sad je 2600, posto sam relativno nov u svemu ovom, di je dno?????

dno je 0….ali do toga valjda nebude doslo..

kamenac:

ajme, ljepote!

Bas me zanima jer ce sutra i kod nas biti tako. Svi govore da puno ovisimo o tome. Odgovor slijedi sutra.


nemoj se previse nadat….da je tako mi bi poletjeli i prosli put kad se zelenilo u americi….
HRVATSKA nije AMERIKA… ( hvala bogu ili ne )
Mislim da je najveci problem ( ujedno i razlika izmedju ta dva dionicka trzista ) u tome da kad se veliki iskrcavaju kao sada, nas malih je nedovoljno da preuzmemo …sto se u americi nedesava
tamo je jednostavno trziste vece i prodajes i kupujes u sekundi….
ovdje prolazi na nekim dionicama i poprilicno vremena izmedju dvije transakcije.
Odredjeni “dionicari” ( citaj ljudi sto su ulozili u fondove ) zbog senzacionalistickih naslova panicno uzimaju lovu iz fondova pa makar i izgubili koju tisucicu samo da se “spase”, fondovi moraju onda brzo rasprodati….
I DESAVA SE KOLAPS….
uzmi tak par dana za redom….+ sr…. u americi + sr… sa societe generale bankom koja je rasprodavala na Londonskom trzistu….i eto ti nas u banani
slobodno me ispravite ak se ne slazete samnom

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


jedno pitanje: atpl je bio na 3700, kad je pao na 3000 se smatrao super kupnjom, sad je 2600, posto sam relativno nov u svemu ovom, di je dno?????
dno je 0….ali do toga valjda nebude doslo.. Castro: ” kamenac: ” ajme, ljepote! ” Bas me zanima jer ce sutra i kod nas biti tako. Svi govore da puno ovisimo o tome. Odgovor slijedi sutra. ” nemoj se previse nadat….da je tako mi bi poletjeli i prosli put kad se zelenilo u americi…. HRVATSKA nije AMERIKA… ( hvala bogu ili ne ) Mislim da je najveci problem ( ujedno i razlika izmedju ta dva dionicka trzista ) u tome da kad se veliki iskrcavaju kao sada, nas malih je nedovoljno da preuzmemo …sto se u americi nedesava tamo je jednostavno trziste vece i prodajes i kupujes u sekundi…. ovdje prolazi na nekim dionicama i poprilicno vremena izmedju dvije transakcije. Odredjeni “dionicari” ( citaj ljudi sto su ulozili u fondove ) zbog senzacionalistickih naslova panicno uzimaju lovu iz fondova pa makar i izgubili koju tisucicu samo da se “spase”, fondovi moraju onda brzo rasprodati…. I DESAVA SE KOLAPS…. uzmi tak par dana za redom….+ sr…. u americi + sr… sa societe generale bankom koja je rasprodavala na Londonskom trzistu….i eto ti nas u banani slobodno me ispravite ak se ne slazete samnom
[/quote]

ako smo već na ovoj temi onda da nadodam nešto u vezi brodara….ne, nije se naša burza zelenila ali zato kada je BDI krenuo gore zeleneili su se i ATPL i JDPL (ja osobno ne ulažem u brodare na samoj i dnevnoj osnovi BDI-a ali mnogi očito da, pa onda kad je već tako moram i ja pratit dnevno BDI)….da nebi bilo da navlačim ili slično odi pogledat koje dane u zadnjih tjedana dana je BDI išao gore i usporedi sa brodarima…..mislim da će tako biti i sutra…..čim je BDI zadnjih 2 dana krenuo lagano dole odmah minusi na brodarima….eto danas +113….valjda je napokon gotovo sa tim odugovlačenjima kineza, vrijeme je da se krene….pa ako neće burza, makar nek nam brodarksi sektor da osmijeh na lica [smiley]

DOKUP!

u Ht korekciji,taknula je 22xx,ovo je jača ![wink]

a BDI je onda bio na vrhuncu,a sada je 40% manji…

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close