ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


suma summarum niti u jednom slucaju nemas potpuno vlasnistvo ili imas hipoteku kao zalozno pravo ili imas fiduciju tj vlasnistvo onog tko daje kredit do isplate istog.da to preslikamo malo na brodare pa dolazimo do zakljucka da oni kao i svi ostali imaju samo onoliko koliko su kredit ispalaili i nista vise tako da ni izraz raspolaganje nije do kraja istinit.

baš si nas prosvjetlio, jedino šta većina kompanija na ZSE a i vani nema ništa u vlasništvu, nego imaju banke, znači trebamo kupovati samo banke jer su one vlansici svega 🙂

a i ti kad si tako pametan šteta je da nemaš svoju firmu kako si rekao, vidiš da ti ne treba kapital, samo odeš u banku u praši

Nego… nešto ojačala kupnja. A vi, kako te?

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Cekamo Panamaxe u 15h, a onda….

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

neće ni onda eksplozija jer tko je htio vidjeti rast mogao je već uložiti.. neće rast trajati par dana već bi trebao kontinuirano rasti do kraja godine s obzirom da ulazimo u za brodare najbolje kvartale.

kod nas ljudi jednostavno em nemaju novaca za ulaganje, a i oni koji imaju su dosta neobrazovani po pitanju ulaganja..

tako da treba sačekati krupniju ribu da odluči ući u ATPL za neki veći rast..

@NaBiduAsku

ma to ti je BI malo nasitnio naloge
podrške niotkuda
promet slabiji nego inače
ma ukratko, loše, dosta loše

vidiš da još radi Uljanik, ide optimalni prijelaz na novu kolekciju ljeto-jesen i tako to

Jednostavno, prevelika kolicina zitarica se nakupila u Americi, koja ce se sada ubrzano prevoziti prema Kini, tako da ocekujem nastavak rasta indeksa do kraja godine.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Jesen je blizu, tada očekujem najveći rast našeg(ih) brodara.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Forumaši, doći će ovo na svoje, povijest je to već pokazala kod ATPL.. i prije su znali krenuti sa 280kn, a završiti godinu preko 600 kn na kraju godine.

Za dioničare je bitno da cijena vozarina donosi zaradu, a melem za oči činjenica da iz dana u dan raste a s njom i naš ATPL.. iz prethodnih godišnjih izvješća proizlazi da atpl u odnosu na konkurenciju ima cca. 7% više cijene vozarina ( po izvješću iz 1 q i puno veće) i neznam koliki postotak niže cijene troškova tako da se ne brinem za rast vrijednosti ove kompanije.

dioničar sam ATPL i ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju.

Bensell

Kad veča riba kako kažete odluči uci cijena ce npr. sa ove današnje razine bit raketirana na 450-500 kn dok ni tipku za kupnju necete stic stisnit……al dobro svako ima svoju logiku za kupnju dionice….. nekom je bolja po 600-700 dok raste ko luda nekom po 300 dok taljiga……

nema velikog igrača koji bi sada digao cijenu….ovo sam mali prebacuju između sebe, a tako bi moglo dočekati pad vozarina, a onda….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

evo ga organgutam, taj mrzi sve dionice osim svojih… gdje je rast a on ne sudjeluju isti, ide crnilo. obraz džončina platforme iz devedestih, tehno verzija.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Kad na ATPL krene rast on ide skokovito i brzo, da se ne stignu ni zadati nalozi, a taj trenutak se blizi. Jos se stignete ukrcati na brod, tko zeli, naravno bez nagovora, mi koji smo na njemu nismo ljubomorni :-)))

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

New Report

Close