ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako li se osjeća ovaj koji je prodao po 306 da mi je znati… upravo ošlo po 325 par minuta poslije hehe. E neki nikad naučiti… uskokovići, iskokovići a nikad dovoljno keša za backup.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Jako mi se sviđa u kom smjeru ovo ide, g.Bilbija ulazi u Upravni odbor,
a dati (produžiti) će se ovlaštenje Upravi za stjecanje dionica društva.
Također, dan je mandat Upravi za maks. dokap društva od 200 mil.kn u
trajanju 5 god.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/nyjMyOajToit5j1iJzmRXw==.pdf

Ponosan suvlasnik AP

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Vrlo dobra vijest.
IB predsjednik upravnog odbora, a Kulaš glavni izvršni direktor i član upravnog odbora.
Ne može bolje.

Kako će to prema vašem mišljenju utjecati na kretanje cijene dionice ATPL?

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.


Vrlo dobra vijest.
IB predsjednik upravnog odbora, a Kulaš glavni izvršni direktor i član upravnog odbora.
Ne može bolje.

A zašto misliš da je to dobro?

Meni to sugerira na moguće ne bas najbolje (loše) odnose izmedju pojedinih vlasnika i koncentraciju upravljanja i vlasništva sto samo po sebi ne mora uopće biti dobro za društvo i ostale dioničare. Koja to društva kod nas imaju ovako centralizirane uloge uprave i NO-a? Uz mandat od 6 godina?

Bilbija je krenuo u dobrim smjerom međutim ja ne poznajem ni situaciju ni okolnosti da bi samo tako tvrdio da je ovo najbolje za društvo i dioničare.


Vrlo dobra vijest.
IB predsjednik upravnog odbora, a Kulaš glavni izvršni direktor i član upravnog odbora.
Ne može bolje.

mali dioničari na ZSE doživjeli su, neki i preživjeli, sijaset ovakvih “dobrih vijesti”


Vrlo dobra vijest.
IB predsjednik upravnog odbora, a Kulaš glavni izvršni direktor i član upravnog odbora.
Ne može bolje.

Sti atpl ima upravni odbor?



Vrlo dobra vijest.
IB predsjednik upravnog odbora, a Kulaš glavni izvršni direktor i član upravnog odbora.
Ne može bolje.

Sti atpl ima upravni odbor?
[/quote]

Još nema, ali bi se uskoro trebao oformiti prvi put.
Ima objašnjenje u pozivu za GS..

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Da, da, vidim sada. Hvala.Odbor za primanje naknada i nagrada.


Vrlo dobra vijest.
IB predsjednik upravnog odbora, a Kulaš glavni izvršni direktor i član upravnog odbora.
Ne može bolje.

Katastrofa. Bilbiji nije bilo dosta kontrolirati Upravu kroz NO, vec sad hoce osobno upravljati I za to dobivati visoku placu, strasno. Btw, izgleda da nema vise Nadzornog odbora???

Bolje se može sve kontrolirat kroz funkciju predsjednika Uprave nego kroz NO i to nije nužno loše. Ja sam optimističan po tom pitanju.
Nadam se samo da ako dođe do dokapa da će se to odigrati na način da ne stradaju mali postojeći dioničari koji vjeruju ovoj kompaniji.

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.


Vrlo dobra vijest.
IB predsjednik upravnog odbora, a Kulaš glavni izvršni direktor i član upravnog odbora.
Ne može bolje.

Katastrofa. Bilbiji nije bilo dosta kontrolirati Upravu kroz NO, vec sad hoce osobno upravljati I za to dobivati visoku placu, strasno. Btw, izgleda da nema vise Nadzornog odbora???

[/quote]

Meni se to svidja, a koliko vidim clanovima Upravnog odbora ce se isplacivati 1 prosjecna bruto placa u drustvu za predsjednika, 0.75 prosjecne bruto za zamjenika UO i 0.5 za clana UO sto je ok.
Ostatak nagrade je uvjetovan rezultatom drustva i EBITDA-om, a ako je EBITDA pozitivna, a neto rezultat negativan isto nema dodatne nagrade. Odluku o nagradi donosi revizijski odbor nakon revizije rezultata drustva od nezavisnog revizora (Deloitte). Uz upravni odbor imaju i izvrsne direktore koji za vaznije odluke moraju traziti suglasnost UO. Mislim da je to pozitivno sa jasnom kontrolom i motivira management da drustvo pozitivno posluje sto je odlicno za dionicare, tako da podrzavam te odluke.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

New Report

Close