ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,57
1.117
23
48,60
49,40
-1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Bas gledam i nevjerujem… a tukli su od Nove godine i rusili cijenu…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

3667 komada na kupnji na 280, preko 1000 je skriveno…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Treba shvatiti da je u kampanji za izbore iduce godine, a sta ce biti od tih stvari kojima se prijeti jos ce se vidjeti…. ako izgubi izbore vjerojatno nista, a ako pobijedi tko zna…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Na tradewindsnews.com je izašao članak u kojem se hvali poslovanje Atlantske u 1.kvartalu

Tko je detaljno čitao izvješće za 1. kvartal i usporedio sa poslovanjem srodnih
svjetskih kompanija u branši, vidi se koliko je ATPL bolja od prosjeka i pitanje
je vremena kada će neki veći igrač baciti oko na ATPL. Na relativno lošem tržištu
rasutih tereta uspijevaju stabilno ploviti što je fantastično. Optimizirani su i bolji
20 – 30% od prosjeka firmi na tržištu rasutih tereta.

https://www.tradewindsnews.com/drycargo/1797007/atlantska-plovidba-edges-up-earnings

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Jel jos uvijek veliki kupovni nalog od par tisuca komada na 280 kn?

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

a čeka se da prodaju ovi koji preskaču iz jedne u drugu, sad konkretno optimu…. pa zašto platit više 🙂

Na 290 je skriveni nalog od 1452 komada. Vidljiv je od 12.00-12.10 h.

Hahahah, pa ovo je smiješno, čekali su da se makne veliki nalog sa 290 da mogu udarit do 286

Napokon malo akcije na ATPL !

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Bome kolega Jubito izgleda da smo nas dvoje jedino ostali “vjerni” u atpl, od svih drugih ni traga ni glasa…a ja “mamlaz” jos i nadokupio po 285kn🙈. A dobro to ne mora znaciti nista lose ukoliko nas je ostalo malo vjernih gosparima😋


Bome kolega Jubito izgleda da smo nas dvoje jedino ostali "vjerni" u atpl, od svih drugih ni traga ni glasa…a ja "mamlaz" jos i nadokupio po 285kn🙈. A dobro to ne mora znaciti nista lose ukoliko nas je ostalo malo vjernih gosparima😋

Hebi ga, vjeran sam silom prilika (bolje rečeno neprilika) :))

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close