ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

bdi solidno raste,to je dobar znak..

https://www.dubrovnik.hr/uploads/posts/12663/JAVNI-POZIV-ZA-UVID-U-SPIS-PREDMETA—Rekonstrukcija-poslove-gra%25C4%2591evine-u-poslovni-stambenu-gra%25C4%2591evinu—blok-A.pdf

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

GOGL raste 5,5% u premarketu na 6.14$
Jučer je rastao 4,11%

Red je da i ATPL malo poraste

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Atpl se ustabilila zadnje dvije godine, refinancirali sve obveze, mlađa flota manje servisa i jeftiniji troškovi znače manje rashode, nekretninski biznis dobro dođe u vremenu kad nema toliko potražnje za prijevozom, bdi raste svakodnevno, nalozi ss povlače s kupnje, nakon 300 kn rupčaga, e sad samo fali solidno izvješće da vidimo kako su se nosili s rekordno niskim vozarinama u prvom kvartalu, za ostatak godine me ne brine toliko jer su vozarine u porastu, rudnik u brazilu počeo raditi, žitarice krenule, trgovinski sporazum pred vratima..

Alo gospari…..di je izvještaj?

da pokažu da ne rade skraćeno

Izašao je FI

Gdje?

Bio je na Zse do maloprije na vrijednosnica ATPL, klik izvještaji..
Pa ga je burza uklonila maloprije.
Od 16.10 do 17.35 je bio tamo.
Došlo je do neke greške na Zse.

Jesi li stigao pogledati? Kakav je bio?

S obzirom ma prosječno dosta niže vozarine spram prrthodne godine očekujem minus u bilanci. Ako ne bude prevelik ja zadovoljan jer su predviđanja da će iste do kraja godine čak i nadmašiti lanjske… ajmo FI

Pozdrav svim malim dioničarima ATPL.

BDI gore dolje, Trump, kinezi, uragani, brane, svašta se tu dešava ali ovo stvarno nisam očekivao.

Danas se kao jedan od malih dioničara osjećam ko … ne baš ugodno … (ne dopušta mi riječi koje bi iskoristio za opis), ne znam ima li još takvih ovdje?

New Report

Close