ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 09:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,56
13.209
272
48,40
48,50
-0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ipak nije 🙂

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

@gigic
Smiri se čovječe, šlag će se strefiti 😉

Ignore: KressoM, delux

Jel se zna kada je planirani rok završetka stambeno poslovnog kompleksa u Dubrovniku?

Evo i ohrabrujućih vijesti iz Azije
http://www.seebiz.eu/azijska-trzista-iznenadujuci-kineski-podaci-podigli-indekse/ar-192622/

trgovanje implicira da su neki već saznali financijske rezultate za 1Q?

A prekjučer je sugeriralo drugačije kad se skidalo po 288… polako polako. Neće ovo dole.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Dionica ocito nikoga ne zanima, sad kad smo na putu da ugledamo svijetlo na kraju tunela.

Ne znam zašto trezor ne kupuje po 270.
Imaju preko 30 mil kn na računima, da 2-3 milijuna kn iskoriste za to, ne bi osjetili.
A knjigovodstvena vrijednost firme preko 420 kn po dionici.
I to bez novog stambeno-poslovnog kompleksa.

A zasto bi kupovali pa bolje je da mozes kupiti sto nize dionicu 🙂


A zasto bi kupovali pa bolje je da mozes kupiti sto nize dionicu 🙂

Šta je izvješće tako loše kad se tako tuče po bid-u?

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Ništa od ove dionice dok se IB ne uključi u kupovinu.
Ovako može pasti na 100 kuna, jer nema potpore.
A kad vidim graf otprije dvije godine kako je rasla,
sada je isti takav graf, ali okrenut za 180 stupnjeva.


Ništa od ove dionice dok se IB ne uključi u kupovinu.
Ovako može pasti na 100 kuna, jer nema potpore.
A kad vidim graf otprije dvije godine kako je rasla,
sada je isti takav graf, ali okrenut za 180 stupnjeva.

On će se uključiti kad ga netko pretekne za pola dionice. Ovo je rijedak primjer u svijetu investiranja. Doći na prvo mjesto bez konačnog cilja i ideje.

Sokrat: Vidiš li prijatelju ona tri čobana? Sve dok oni mogu da nadglasavaju mene i Platona i uslijed toga da donose odluke, ja u demokraciju ne vjerujem.


A zasto bi kupovali pa bolje je da mozes kupiti sto nize dionicu 🙂

To bi bilo to za ovaj turnus, količina trgovanih dionica u zadnjih 15-ak dana sugerira buđenje, netko ima nosa za dobar entry point.

New Report

Close