ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nekoliko uvaženih i cijenjenih kolega naovom forumu je već davno postavilo točnu dijagnozu: fundamenti su bitni! a atekuća s(r)tanja dođu i prođu! tko jami jami. netko prođe loše drugom svane sunce! dionice i burza su kao brak! jadan je onaj u kome nikad nema loših dana(mjeseci) a vrijedi i obrnuto. mislim da će sjevnuti i optimizam na ovim stranicama kada se vrati poštovani Strawinsky, sa više nego iscrpnim analizama i komentarima! svima želim zeleno do j…[pray][cool]
eto toliko i da preskočimo stranicu pod brojem 666 [thumbsup]

hvali more, drž se altantske plovidbe.....

atpl.Ukupno: 53,78 %…eto veliki FF.pravi probleme

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

evo ja cu ju preskociti
hop

Postanite Eu-robovi

BDI 6135 (UP 133) BCI 9096 (UP 348) BPI 5735 (UP 87) BSI 3869 (UP 26) BHSI 1875 (DOWN 18) Last published BDTI 1093 (DOWN 10) BCTI 906 (DOWN 11)

tako kažu vani !!!! treba provjeriti!!![cool][cool][cool]

Four Star General

Poklopilo me na 2600

Bdi dobrano u plusu, ali u inat tome udara se po bidu sve u šesnaest[undecid]

ako mozemo donjeti zakljucak,da prodavac/ci koji prodaju zadnjih mjeseci,prodaju s plusom..Tada mozemo i zakljuciti da ce cijena prije ili kasnije biti ona koju svi ocekujemo…nema prepreka,osim trenutnih prodavaca,i trenutne krize u europi,i usa..prometi preko 3000 kn,su ogromni..kada se ovo zavrsi,moramo gore…jedino je zaslosno,sto s ovakvim trzistem nema trejdanja,bar ne za mene..jer s ovakvim minusima,ne prodajem,pa makar na prosjacki stap pao

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER


Poklopilo me na 2600

mogo si i jeftinije [undecid]
ali ko sam ja da ti tupim…ja sam neki dan kupio na najnizoj razini….za taj dan ….2860 [cry][cry][cry]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Bdi dobrano u plusu, ali u inat tome udara se po bidu sve u šesnaest[undecid]

čekaj da ljudi shvate…treba im vremena….ipak smo mi malo usporeni….

DOKUP!


ton: ” Poklopilo me na 2600 ” mogo si i jeftinije [undecid] ali ko sam ja da ti tupim…ja sam neki dan kupio na najnizoj razini….za taj dan ….2860 [cry][cry][cry]

Je mogao sam,al nema veze popravljam prosjek. Još mi je nešto ostalo keša pa ako padne ispod 2500 kupit ću još

nadam se da je sad zadovoljan prodavatelj, i još nek stavi sad 1000 komada na prodaju. i bolje da ne znamo tko je. grrr

BDI +133 [thumbsup]
Sad će sa odmah povući nalozi sa prodaje sve do 2700 [proud]

New Report

Close