ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 25.10.2024. u 01:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
47,06
22.119
470
47,00
48,10
-1,47%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Biće veselja ako počne Croatia osiguranje prodavati


Biće veselja ako počne Croatia osiguranje prodavati

daj mi molim te reci zasto bi CROS prodavao?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Mozda isti fond kupio po 2650, koji je prodao po 2850, i ta je vatijanta moguča


ton: ” Biće veselja ako počne Croatia osiguranje prodavati ” daj mi molim te reci zasto bi CROS prodavao?

Poslovna politika CROS-a(i zakon o osiguranju koji im dirigira razinu ukupnih ulaganja u udjele drugih poduzeća).Postoji mogućnost da proda ali ne tako skoro.


ton: ” Biće veselja ako počne Croatia osiguranje prodavati ” daj mi molim te reci zasto bi CROS prodavao?

valjda da isplati odštete s osnove osiguranja od odgovornosti fond menadžera

[lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


vipy: ” ton: ” Biće veselja ako počne Croatia osiguranje prodavati ” daj mi molim te reci zasto bi CROS prodavao? ” valjda da isplati odštete s osnove osiguranja od odgovornosti fond menadžera [lol]

ne, već zbog toga što,navodno,može imati maksimalno 1% udjela nekog drugog poduzeća ili 5% ukupno uloženih sredstava. Navodno propisi tako nalažu

Gledajući atlantsku i ostale top hrvatske dionice čini mi se da je posrijedi koordinirana akcija
nekoliko fondova da se cijene svih top dionica svedu na niže vrijednosti, time se otresu svi paničari
i “novokomponovani” te osiguraju dobre startne pozicije za godišnji izvještaj 2008.
Moš mislit krize….pad od 5-8% uz 15 milja prometa kao u najboljim danima.
Fondovi namjerno puše 10% i prodaju da bi onda to isto kupili uz naravno sve ono što im uleti od
paničara.
Sranje bi bilo da atlantska padne 5% uz promet recimo cca. 100k što bi značilo da ju nitko ne želi kupiti.


Gledajući atlantsku i ostale top hrvatske dionice čini mi se da je posrijedi koordinirana akcija
nekoliko fondova da se cijene svih top dionica svedu na niže vrijednosti, time se otresu svi paničari
i “novokomponovani” te osiguraju dobre startne pozicije za godišnji izvještaj 2008.
Moš mislit krize….pad od 5-8% uz 15 milja prometa kao u najboljim danima.
Fondovi namjerno puše 10% i prodaju da bi onda to isto kupili uz naravno sve ono što im uleti od
paničara.
Sranje bi bilo da atlantska padne 5% uz promet recimo cca. 100k što bi značilo da ju nitko ne želi kupiti.


apsolutno se slažem…
podcrtavam i citiram…
ovo je jedina istina…
znači čekat[thumbsup]

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka

[color=blue]DRYS +1.47
DSX +0.92[/color]

ako se po jutru dan poznaje, ameri se oporavljaju[thumbsup]

hate red


[color=blue]DRYS +1.47 DSX +0.92[/color] ako se po jutru dan poznaje, ameri se oporavljaju[thumbsup]

Ajde barem neka dobra vijest

ma zaboravi… jos dugo necemo vidjeti oporavak… nasi veliki igraci nikad nisu vidjeli ovakvu situaciju i sad ne znaju kaj bi napravili… sve dok stranci ne odluce se vratiti (nakon prosljotjednog odlaska) do tada ce nasi fond manageri cekat i prodavat skupa s ostalima

06.02. Baltic Dry Index (BDI) -30. Vrijednost: 6002

Kod mene strelica uvijek zelena.

New Report

Close