ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.10.2024. u 23:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
47,06
22.119
470
47,00
48,10
-1,47%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

evo ga 1837 komada bid na 2650,00

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


evo ga 1837 komada bid na 2650,00

Buduci ga do sada nitko nije pokupio a imaju veliku zelju za iskrcati se to bi mogao biti sam prodavac koji “tjera ribu u mrezu”! [cool] Nije da bi me zacudilo da u odredjenom trenu samo nestane i prebaci se razbijen na ask. [wink]

Ista stvar je na dlkv i jos par dionica….. Tu mi nesto smrdi…

skype - ivek1234


febo: ” evo ga 1837 komada bid na 2650,00 ” Buduci ga do sada nitko nije pokupio a imaju veliku zelju za iskrcati se to bi mogao biti sam prodavac koji “tjera ribu u mrezu“! [cool] Nije da bi me zacudilo da u odredjenom trenu samo nestane i prebaci se razbijen na ask. [wink] Ista stvar je na dlkv i jos par dionica….. Tu mi nesto smrdi…

Smrdi po ribi…
[lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


febo: ” evo ga 1837 komada bid na 2650,00 ” Buduci ga do sada nitko nije pokupio a imaju veliku zelju za iskrcati se to bi mogao biti sam prodavac koji “tjera ribu u mrezu”! [cool] Nije da bi me zacudilo da u odredjenom trenu samo nestane i prebaci se razbijen na ask. [wink] Ista stvar je na dlkv i jos par dionica….. Tu mi nesto smrdi…

To sam i ja pomislio, ali na DLKV je bilo više od 1 iskrcavatelja, pa bi mu bilo risky
[lol]


febo: ” evo ga 1837 komada bid na 2650,00 ” Buduci ga do sada nitko nije pokupio a imaju veliku zelju za iskrcati se to bi mogao biti sam prodavac koji “tjera ribu u mrezu”! [cool] Nije da bi me zacudilo da u odredjenom trenu samo nestane i prebaci se razbijen na ask. [wink]

Ne bi čudilo ni mene, ali ti si to baš MORAO sad napisat![angry]

nestade, da vidimo što će se sad desiti, izgleda da je bio dogovor, samo je još čekao da se nakupi ostalih naloga na bidu

moglo bi to jos nize
nazalost

Postanite Eu-robovi

Bogme ATPL zvijezda dana po prometu.


nestade, da vidimo što će se sad desiti, izgleda da je bio dogovor, samo je još čekao da se nakupi ostalih naloga na bidu

Dogovor nije bio sigurno. Netko je pokušao malo obraniti cijenu, ali ovaj koji danima spušta ljestvicu ne zazire od tih “sitnih” naloga na kupnji. Dapače, očito su mu dobro došli!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Bogme ATPL zvijezda dana po prometu.

I skoro po padu, među prvih pet s najvećim padom.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Uzeo ja malo po 2650 i stavio se na kupnju 2600, vidjet cemo.
Mislim da je dobro to što se dogodilo, da se taj iskrcao

Meni nije jasno da su skoro od nove godine svaki dan ogromni prometi a promjene u top10 skoro da i nema…

New Report

Close