ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.10.2024. u 19:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
47,06
22.119
470
47,00
48,10
-1,47%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

gledajte ove sto se guraju na ask.
to su oni koji ovih dana govore ‘nema prodaje’…[bye]

hate red

ŠPANCIR:

ATPL je jedna od rijetkih likvidnih dionica koju u portfoliu ima većina otvorenih fondova. Slične su možda HT , ADRS , ERNT , INGR , IGH , DLKV….. ”

I zbog toga ja zaobilazim ovu dionicu.


I ulazes u JDPL[lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Od tolikog straha, to su sve špekulanti i ne mogu čekati ………………
Čim ima malo straha onda prodaju, to nisu pravi dioničari………..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


fazan: ” ŠPANCIR: ” ATPL je jedna od rijetkih likvidnih dionica koju u portfoliu ima većina otvorenih fondova. Slične su možda HT , ADRS , ERNT , INGR , IGH , DLKV….. ” I zbog toga ja zaobilazim ovu dionicu. ” I ulazes u JDPL[lol]

Normalno, na JDPL su samo HPB-ovci.

I love the Smell of Profits in the Morning


kamenac: ” ” Od tolikog straha, to su sve špekulanti i ne mogu čekati ……………… Čim ima malo straha onda prodaju, to nisu pravi dioničari………..

očito nikome ovdje nije jasan pojam špekulant i koristite ga često umjesto pojma, šta ja znam zvekan…
dragi moji da bi netko uopće mogao biti špekulant morao bi odlično poznavati prilike na kapitalnim, novčanim i robnim burzama te imati jaaako, jaaako puno kapitala….uloga špekulanata u zapadnim ekonomijama je nadasve pozitivna jer oni kupuju (naravno vođeni željom za osobnim probitkom) kad nitko neće i na taj način održavaju likvidnost tržišta. U RH je vrlo vrlo malo pravih špekulanata. Očito je da je drug Ljubo ostavio puno
traga među hrvatskom invest.zajednicom upotrebaljavajući pojam špekulant za kladioničare koji su Prvu sportsku kladionicu zamjenili kupnjom dionica (uglavnom u početku samo pri IPO-u).
Eto, toliko da se znaju neke stvari.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

špekulanti se klade na daljni pad cijena dionica stoga oni prodaju sve što imaju jer smatraju da će tako bolje zaraditi, ali takvih ima malo koji puno zarade, a puno koji puno izgube…………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


špekulanti se klade na daljni pad cijena dionica stoga oni prodaju sve što imaju jer smatraju da će tako bolje zaraditi, ali takvih ima malo koji puno zarade, a puno koji puno izgube…………

ajde malo proguglaj pa da ne brkaš osnovne pojmove…

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Iako nije pravo vrijeme za ovakav komentar,ipak definitivno sam odlucio zadrzati i prema mogucnosti dokupljivati ovu dionicu u 2008.g.. Zasto? U zadnje vrijeme potpisani su novi,poboljsani time charteri za vecinu flote, flota je obnovljena i jedna od najmladjih u ovom biznisu. Sigurno ce 3 starija broda biti prodana u ovoj godini i na kraju ocekujem rezultat za 2008 od sigurnih 100milUSD ciste dobiti.[thumbsup]

evo nas na 2610 koja banana[bye]


U zadnje vrijeme potpisani su novi,poboljsani time charteri za vecinu flote, flota je obnovljena i jedna od najmladjih u ovom biznisu. Sigurno ce 3 starija broda biti prodana u ovoj godini i na kraju ocekujem rezultat za 2008 od sigurnih 100milUSD ciste dobiti.[thumbsup]

Može neki linkovi/vijesti za ovo ili su samo nagađanja?

evo, ja bih samo molio one koji su se jutros gurali na asku kako bi prodali po 2670 da iza 12 pogledaju malo kako na burzi stoji atpl.
jesu li im brodovi potonuli, avioni ukradeni u al’quaidinim akcijama, hoteli devastirani nakon derbija Jug – Mladost…
znam da ce toga uvijek bit, ali svaki put iznova mi skoci sistolicki tlak na 2000[angry]

hate red

Ja jos dokupio ,vidjet cemo tko je bio pametniji[embarass]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

New Report

Close