ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.10.2024. u 15:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
47,06
22.119
470
47,00
48,10
-1,47%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

comment Alienu

za sranje koje se na ovoj dionici dogadja i traje vec 4mjeseca nisu krivi mali……… svakodnevno vidimo dokaze surovosti fondova na “trade marketu”

btw danas popodne nakon 14:00 sva je Europa pala, ne znam bas zasto….sve je bilo ok i onda klizanje do -2 ili -3%

btw danas popodne nakon 14:00 sva je Europa pala, ne znam bas zasto….sve je bilo ok i onda klizanje do -2 ili -3%

moras malo sire gledati: objava podataka u usa koja se dogodila prije otvaranja marketa. vidjet cemo da li ce ameri izvuci dow i nasdaq iz minusa do kraja trgovanja.


ćulibrk: ” BDI index će rasti uskoro i naglo, iako se stvar krajnje pojednostavljuje. Npr. Atlanska plovidba nema Cape size brodove čija cijena prijevoza ima najveći utjecaj na BDI. Ako se već gleda index kao jedini utjecaj na cijenu dionice (!?) ATPL. Trebalo bi gledati index rasutih tereta za Panamax brodove (BPI). Btw i on je pao danas, ali manje 🙂 ” Može li pomoć, što utjeće na cijenu ULPL?

D.Pavletić & Co.
[lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Šorc, Zevnik & partneri…[smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

da, a možda su unutra i Porobija & Porobija kao 5. ortak…
[lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

malo ot,ali neka..ovom sadisti sto prodaje je boljle da nikada ne saznam sa 100%-tnom sigurnoscu tko je on

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER


ajd nek mi sad netko objasni nešto… jučer promet od cca 15 milijuna na razinama 2800-2900 danas samo 1 dan kasnije 5 milijuna na razinama od 2700-2800 dakle ko je sad tu budala , ovi što su kupovali i ulupali 15 milijuna ili ovi što su prodali za 5 milja, samo 1 dan kasnije… pa šta nisu jučer sbve prodali po 100-200 kn većoj cijeni pa ko tu lud

E da sam znao da će danas ovako dolje i ja bih jučer prodao. Ali tko to može predvidjeti? Možda Soros

Dado10:

ajd nek mi sad netko objasni nešto… jučer promet od cca 15 milijuna na razinama 2800-2900 danas samo 1 dan kasnije 5 milijuna na razinama od 2700-2800 dakle ko je sad tu budala , ovi što su kupovali i ulupali 15 milijuna ili ovi što su prodali za 5 milja, samo 1 dan kasnije… pa šta nisu jučer sbve prodali po 100-200 kn većoj cijeni pa ko tu lud”

Nažalost kako je dionica ove kvalitetne tvrtke u prošloj godini prestizala crobex prema gore tako istog prestiže u padu ka dolje.
Da mi je netko prije par mjeseci rekao da će se moći kupiti po 2700 kn rekao bih mu da je lud.
Nevjerojatno ali ATPL-R-A je među najvećim gubitnicima od Nove godine na ZSE.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

kad se sjetim kak sam bio sretan kad sam je kupio po 3200kn[cry] [embarass]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


kad se sjetim kak sam bio sretan kad sam je kupio po 3200kn[cry] [embarass]

meni je nakon dokupa na 3000, 2800 i 2700 prosjek nešto solidniji: 2950 kn.
ali sam svejedno sretan. zašto?
pa zato što sam ostavio jos 100k kuna za dokup jedne druge dionice.
ali danas sam se predomislio pa necu dokupit nju nego…..[thumbsup]

hate red


“… Da mi je netko prije par mjeseci rekao da će se moći kupiti po 2700 kn rekao bih mu da je lud.
Nevjerojatno ali ATPL-R-A je među najvećim gubitnicima od Nove godine na ZSE.

Netko je nešto prije Božića spominjao da će na 3k (bila je 3400) , a kad sam ju ja sav sretan kupovao po 3018 kn prije par tjedana, opet je netko spominjao sadašnje razine. Nisam mu vjerovao, a ne da mi se kopat po forumu… Volio bih da se sam javi da mu čestitam na odličnoj prognozi.[thumbsup]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

DRYSHIPS INC. (NasdaqGS:DRYS) ovako zavrsilo…

Last Trade: 67.70
Trade Time: 3:57PM ET
Change: 4.97 (6.84%)

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close