ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.10.2024. u 11:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
47,07
18.594
395
46,60
48,20
-1,47%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kupnja – ATPL-R-A
14 2.781,00
14 2.780,00
20 2.773,00
15 2.771,00
7 2.770,04

Prodaja – ATPL-R-A
170 2.798,99
100 2.799,00
184 2.800,00
3 2.819,00
472 2.820,00

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Dragi kolege malo strpljenja. Kao prvo povucite naloge sa prodaje i pričekajte da se u kupnju ukljuće mirovinci kojima je juće na račun sjela lova od doprinosa. Već danas poslijepodne a i do kraja tjedna trgnut će se i naša burza. Naime, ostali fondovi su malo u banani jer ljudi masovno izlaze van tako da ovi moraju prodavati po bilo kojoj cijeni kako bi izvukli keš. Povucite naloge sa prodaje, izgasite monitoring burze i posvetite se igranju sa djecom, ljubavnicama, nekom dobrom filmu i uživajte u svemu onome što nam pruža život izvan burze.[smiley]

U pravu si majstore , ova dionica samo čeka da se “otme” sa uzdi – a onda će biti DRŽ GAĆE – ko se ukrco-ukrco[wink][wink]

Sve mi se čini da ovi veliki nalozi na prodaji čekaju akciju mirovinaca u poslijepodnevnim satima, kao da su dogovorene transakcije uz diskont cijene što su ti nalozi i napravili od jutros.

[color=black][/color]


Sve mi se čini da ovi veliki nalozi na prodaji čekaju akciju mirovinaca u poslijepodnevnim satima, kao da su dogovorene transakcije uz diskont cijene što su ti nalozi i napravili od jutros.

Kolega o čemu vi pričate, ovakvi nalozi su tu već tjednima.

I'LL BE BACK

da, jedino logično rješenje je da čeka mirovince, ne misli valjda malima ugurati par tisuća komada.

Pa majstore sačekaj još koji dan da Bruce Lee oderu zmajeve i ispucaju par miljardi petardi pa će se valjda sjetit da trebaju prevozit željeznu rudu , ugalj …[wink][wink][wink]


da, jedino logično rješenje je da čeka mirovince, ne misli valjda malima ugurati par tisuća komada.

misli misli

I'LL BE BACK

Kako god bilio da bilo, ja sam jutros izašao i vračam se tek kada se ovi sa 100+ ispucaju !
Zadnjih 10 dana sam dobio gastritis od ATPL

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Dragi kolege malo strpljenja. Kao prvo povucite naloge sa prodaje i pričekajte da se u kupnju ukljuće mirovinci kojima je juće na račun sjela lova od doprinosa. Već danas poslijepodne a i do kraja tjedna trgnut će se i naša burza. Naime, ostali fondovi su malo u banani jer ljudi masovno izlaze van tako da ovi moraju prodavati po bilo kojoj cijeni kako bi izvukli keš. Povucite naloge sa prodaje, izgasite monitoring burze i posvetite se igranju sa djecom, ljubavnicama, nekom dobrom filmu i uživajte u svemu onome što nam pruža život izvan burze.[smiley]

Kolega, odakle Vam informacija da OMF-ovima lova sjeda točno na određeni dan u mjesecu? Nekako mi se čini da baš i niste upoznati s novčanim tijekom uplata obveznog doprinosa za mirovinsko osiguranje na temelju individualne kapitalizirane štednje.


Kako god bilio da bilo, ja sam jutros izašao i vračam se tek kada se ovi sa 100+ ispucaju !
Zadnjih 10 dana sam dobio gastritis od ATPL

Neće se oni ispucat, samo će se maknut, pazite da Vas opet ne stisne gastritis [wink]

prirodni procesi su paralelni - moramo ih slijediti

kakav nam je danas bdi


kakav nam je danas bdi

U laganom minusu,vidi se po bidu.[sad]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

New Report

Close