ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.10.2024. u 15:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
47,06
22.119
470
47,00
48,10
-1,47%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Je, upravljali su oni i jedan i drugi, pa su zapeli u Jadroplovu po dvostruko, trostruko i peterostruko većim cijenama od dosadašnjih. Samo su tamo zamijenili uloge u poretku dioničara. I skrbnički, Societe General sa Croatijom u ATPL.

Poslovanjem upravljaju pak vozarine.
Ali necemo o buducnosti, ne? To nitko ne moze predvidjeti.:-)

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Ovo ce biti isto jedno od vecih sisanja, i to sa dokapom…

500 kn, dok vani brodare koje su manje zaduzeni imas upola na ovu cijenu

Oreškoviću, zašto misliš da će dokap ići po tako niskoj cijeni i kada bi to bilo? Imaš neki inside info, podijeli ga sa nama. Hvala

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋


Jedan od njih ti je prije nego kad je počeo kupovati po mojoj procjeni već imao dogovorenu odstupnicu. Al ovaj drugi mi nije jasan, on je gotovo je sigurno nema, on nije blesav, pa mi je malo čudno to njegovo uletavanje po ovim cijenama. Bit će da brani investiciju. Al dobro, ne bojim se ja za njega. Ima on još investicija, boljih od ove. I sasvim sigurno likvidnijih.

A čuj čisto sumljam da imaš veći portfelj, tako da je to očit primjer o kvaliteti procjene kada i gdje ćeš ući, da čovjek nema znanje sigurno nebi imao toliko $$$

Po meni bi bilo dobro da dokap ide po 1000kn da se još ojača firma, kupe još 4 broda, kad je konjuktura ovako dobra.



Jedan od njih ti je prije nego kad je počeo kupovati po mojoj procjeni već imao dogovorenu odstupnicu. Al ovaj drugi mi nije jasan, on je gotovo je sigurno nema, on nije blesav, pa mi je malo čudno to njegovo uletavanje po ovim cijenama. Bit će da brani investiciju. Al dobro, ne bojim se ja za njega. Ima on još investicija, boljih od ove. I sasvim sigurno likvidnijih.

A čuj čisto sumljam da imaš veći portfelj, tako da je to očit primjer o kvaliteti procjene kada i gdje ćeš ući, da čovjek nema znanje sigurno nebi imao toliko $$$
[/quote]neznam koji drugi drugi spominjete pa ovaj skrbnički od croatie je I.B.vratite se nekoliko stranica iza kad je preuzeo dionice od Croatia osiguranja po 280 kn

Sto znaci da razvodnjenje nije opcija.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Kako ovdje začas dođe do promjene, začas se lupa po asku bez milosti, a onda bida nestane kao da će u stečaj.
Stvarno čudna dionica.

Dosta ljudi je kupovalo jeftinije i sad skraćuju. Tako je to svugdje.
Međutim free float je sve manji, a očekivanja sve bolja.
Zato i ide prema gore.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

ja neznam tko je lud skraćivati sektor koji se tek počinje oporavljati?
šta da bi uzeo nešto sigurnije i poziciju kompanije koja posluje u HR apsurdistanu? gdje je pravo i pravda komedija :))))

hbga netko je kupovao pred godinu,dvije kad je ekipa pričala da će kupovati kad im bude sigurno da se posluje sa dobiti,, pa onda nek čekaju još

Ako slučajno krene proboj kote 500 kn, raditi će uskoković samo takav. Planiram dokupiti malo ako krene isti.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Karavana prolazi, a pesimisti zbunjeno gledaju…
Laganih 20% rasta u zadnja 2-3 tjedna..

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

New Report

Close