ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vauvau,, najbolje da se makneš od atpl i uprave koji je vode,,, po meni su OK odradili vođenje kroz ovih dosta godina katastrofalnih vozarina, i brdo kredita,,, glavno da su preživjeli opako nevrijeme…

A kako će vraćati dugove? Pa kao i svi ostali, bude se riješilo, puno firmi imaju kredite i valamar pa se rješava, ili kroz poslovanje, refinanciranje, dokapitalizacija…. budemo vidjeli koje će najpametnija odluka biti,,, hbga i država je dobila nove kredite puno povoljnije od starih 🙂


Izvinite,nisam dobro procitao😊

Sve ok. Povlačim onaj dio o neuljudnosti.
Lp

Dugove će vratiti dokapom. Kapitalna struktura Im je loša



Pa ja te lijepo pitam?

Gledaj, svi vi znalci pušete u istu tikvu. Ja jučer pogledam izvješće i tekuće dospjece dugova i odjednom vise ne postoje argumenti da se obrani investicija i rast cijene?

Još vam najave razvodnjavanje kroz dokap, a vi zdušno pohrlite još malo napumpati cijenu, kao da će to biti reper za bilo kakvo vrednovanje dokapa? Kao da će netko dati premiju za upravljanje na cijenu ovakvom menadžmentu koji je pogrešnim koracima skoro pa do kraja upropastio kompaniju?

Kako se o tome ne raspravlja ovdje, nego stalno jedna te ista mantra, BDI i Bilbija? Pa tko je Bilbija? Sto on zna o brodarstvu?

I onda se tu nadje neki lik koji se uhvati izvještajne valute i pili tu dva dana o ničemu samo da ispadne pametan i skrene priču na sporedan kolosijek.

Ima tu iskusnih i pametnih investitora, koji vide dalje od vrha svog nosa i koji nisu ni emotivno, a još manje interesno vezani za priču, a ni za dionicu. Pritom ne mislim na sebe nego na one koji zbog dosadnjikavih bezveznih komentara i prohibicije vise i ne pišu.

Raspravljajte o ozbiljnim stvarima i odrzivosti ovakvog poslovanja, a ne o TTWBD strategiji odnosno očekivanjima uprave!

This time will be different… kako da ne, kao i svaki prošli put kad su vam to iz uprave priopćili.

Koliko je ono rast dionice u zadnjih 18 mjeseci?
Kakav je trend i uaporedba prosječnog BDI 22015,2016 2017
Prihod AP po prevezenoj toni u odnosu na peer grupu
Rashod po operativnom danu broda
Koliko.je rast prihoda od vozarina?
Kakav je trend i konkretne brojke godišnjeg RD&G 2015, 2016 2017?
Ali Vauvau tko bi to sve odgovorio?
Ti bi naravno kupio pi cijeni od prije 18 mjeseci a da je NAV 800 kn. Da li bi i onda?
Pardon što je to NAV uopće ili………?
Bravo AP
😎😃✌
Molim moderatora da ovo ne izbriše. Hvala
[/quote]

A kakav je trend?

Takav da su morali rasprodati nekoliko stotina milijuna kuna imovine da servisiraju dugove! Prepolovili flotu i ostali sa 950 milijuna kuna kamatonosnog duga.

Ja ti uopće ne bih to kupovao. Pogotovo ne sada, ni po ovoj cijeni. Ako dokap i uspije morat će ići po nekoj znatno nižoj cijeni. Pogotovo ako će isti biti iskorišten za peglanje dugova i zadržavanje trenutnog Status-Quo-a po pitanju ostanaka iste upravljačke strukture.


Ja ti uopće ne bih to kupovao.

Mislite da vam netko vjeruje?




Pa ja te lijepo pitam?

Gledaj, svi vi znalci pušete u istu tikvu. Ja jučer pogledam izvješće i tekuće dospjece dugova i odjednom vise ne postoje argumenti da se obrani investicija i rast cijene?

Još vam najave razvodnjavanje kroz dokap, a vi zdušno pohrlite još malo napumpati cijenu, kao da će to biti reper za bilo kakvo vrednovanje dokapa? Kao da će netko dati premiju za upravljanje na cijenu ovakvom menadžmentu koji je pogrešnim koracima skoro pa do kraja upropastio kompaniju?

Kako se o tome ne raspravlja ovdje, nego stalno jedna te ista mantra, BDI i Bilbija? Pa tko je Bilbija? Sto on zna o brodarstvu?

I onda se tu nadje neki lik koji se uhvati izvještajne valute i pili tu dva dana o ničemu samo da ispadne pametan i skrene priču na sporedan kolosijek.

Ima tu iskusnih i pametnih investitora, koji vide dalje od vrha svog nosa i koji nisu ni emotivno, a još manje interesno vezani za priču, a ni za dionicu. Pritom ne mislim na sebe nego na one koji zbog dosadnjikavih bezveznih komentara i prohibicije vise i ne pišu.

Raspravljajte o ozbiljnim stvarima i odrzivosti ovakvog poslovanja, a ne o TTWBD strategiji odnosno očekivanjima uprave!

This time will be different… kako da ne, kao i svaki prošli put kad su vam to iz uprave priopćili.

Koliko je ono rast dionice u zadnjih 18 mjeseci?
Kakav je trend i uaporedba prosječnog BDI 22015,2016 2017
Prihod AP po prevezenoj toni u odnosu na peer grupu
Rashod po operativnom danu broda
Koliko.je rast prihoda od vozarina?
Kakav je trend i konkretne brojke godišnjeg RD&G 2015, 2016 2017?
Ali Vauvau tko bi to sve odgovorio?
Ti bi naravno kupio pi cijeni od prije 18 mjeseci a da je NAV 800 kn. Da li bi i onda?
Pardon što je to NAV uopće ili………?
Bravo AP
😎😃✌
Molim moderatora da ovo ne izbriše. Hvala
[/quote]

A kakav je trend?

Takav da su morali rasprodati nekoliko stotina milijuna kuna imovine da servisiraju dugove! Prepolovili flotu i ostali sa 950 milijuna kuna kamatonosnog duga.

Ja ti uopće ne bih to kupovao. Pogotovo ne sada, ni po ovoj cijeni. Ako dokap i uspije morat će ići po nekoj znatno nižoj cijeni. Pogotovo ako će isti biti iskorišten za peglanje dugova i zadržavanje trenutnog Status-Quo-a po pitanju ostanaka iste upravljačke strukture.
[/quote]

Vauvau nisi odgovorio ni na jedno pitanje. Ti si investitor koji uvijek nađe razlog da ne investira,ali uvijek maštaš o tome. Naravno niti to nije loše.. Mašta je uvijek dobro došla. Ali možda si mogao mudro kupiti šlepajući se i zaraditi cca 250% za 18 mjeseci. Nije za baciti. Ali i za to treba petlje. Kada opet iz tebi nenazumljivih razloga ode na 4 cifre,bolit će još jače.
Takva ti je burza moj Vauvau, oni koji traže odgovore od drugih zadnji se uključe po najvišoj cijeni.
Ti ni ne znaš da ćeš jednog dana veselo kupovati ATPL kada i većina drugih,jer će sve biti i izgledati super.
Samo po lojoj cijeni xxxx.
Pozdtav tvoj forumski drug.
👏👍✌
Hvala moderatoru!

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋


Dugove će vratiti dokapom. Kapitalna struktura Im je loša

e jel? ti baš znaš šta će radit? uglavnom budemo vidjeli, zašto se sada zmarati, ostavite se atpl itako vam nije ona za investiranje 🙂
ULPL je bio u daleko lošijoj poziciji prije godinu, dve,,, pa je refinancirao kredit koji ima je došao na naplatu ako se ne varam

Bilbija Igor +2034 komada


Bilbija Igor +2034 komada

Timski je to uradak.

croatia prodaje Ib-u .. prodaja 410–kupnja 409 ….koja igra ovdje …ko vas ne bi kužio …:-)


croatia prodaje Ib-u .. prodaja 410–kupnja 409 ….koja igra ovdje …ko vas ne bi kužio …:-)

Nije istina, moj nalog je na 409 kn…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))



croatia prodaje Ib-u .. prodaja 410–kupnja 409 ….koja igra ovdje …ko vas ne bi kužio …:-)

Nije istina, moj nalog je na 409 kn…
[/quote]

čestitam upravo si kupio 1 po 409 ….ti si kupio i 700 komada ujutro po 410 u 10,05 ?

New Report

Close