ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,57
1.117
23
48,60
49,40
-1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

fala tom fondu neki dan na onih 305,55…lepo smo im to pokupili …dobro nam legla njihova rasprodaja :-)))

Odmjeravanje snaga na početku? Nestalo upravo 80 komada s prodaje na 377kn. Do 400kn nema vecih prepreka a koliko vidim zasad ni do 450kn.

Nije nagovor na ništa!

ostavi se dividende. od rasta dionice možeš zaraditi više nego od svih dividenda u životu.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

tko je kupio na nedavno na 300-310 i sada prodao zaradio je ne jednu nego nekoliko dividendi

Ignore: KressoM, delux


tko je kupio na nedavno na 300-310 i sada prodao zaradio je ne jednu nego nekoliko dividendi

Onaj ko je kupio po 120 zaradio je puno dividendi, a onaj sto je kupio po 1200 popusio je puno dividendi.
Koja spika:)

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Solidan promet….čekamo objavu BDI-a.
Ako bude nastavak rasta kao što je bilo i jučer, onda mi se čini da prodavatelji nisu u pravu ovaj put…
Nećemo trebati dugo čekati….
Ako se godišnji ugovori za Panamaxe već sad ugovaraju za 9.750 $ po danu za period od 12 mjeseci, onda uz nastavak rasta BDI-a čini se da uskoro prelazimo 10.000 $, a to je ta točka preokreta u poslovanju.
Ne zaboravimo da Supramaxi već rade s pozitivom…
Već u izvještajima za II. kvartal će se vidjeti pomaci u poslovanju. Tko misli da treba čekati CnB (kako kaže kolega migra), neka čeka kraj srpnja, pa neka tek tada ulazi u brodare.
Ja se osjećam sigurnije ako sam već sad unutra….

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

ako je već trebao biti dokap, to je trebalo biti prosle godine .
kad su prezivjeli 2016. , vise za njih nema problema . mada zamjeram upravi atpl jer ne rade ista drugo osim rasutih . ( da je komb. sa tankerima bilo bi puno bezbolnije, ali sto je tu je .
, na hotele ne racunam, gledam samo core busn ) .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Falco

2017 ? Još jedna godina gubitaka ili?

Hoće li trebati dokap?

Lp

@jbilokapic , imaš gore odgovor ukratko.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Nema na čemu! Zasigurno ima svakakvih podataka, u to ne sumnjam.

Nego, evo malo tehničke analize za ATPL.

Po njoj koliko ja očitavam probijen je trokut prema gore, probijen otpor na 380, ostalo je još samo vrlo jaki otpor na 405-410 i možemo po staru slavu u visine 🙂 ako nas BDI posluži 🙂

BDI rise by 1.2% to 1,045 points. According to the data from Bloomberg News.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Nema na čemu! Zasigurno ima svakakvih podataka, u to ne sumnjam.

Nego, evo malo tehničke analize za ATPL.

Po njoj koliko ja očitavam probijen je trokut prema gore, probijen otpor na 380, ostalo je još samo vrlo jaki otpor na 405-410 i možemo po staru slavu u visine 🙂 ako nas BDI posluži 🙂

Točno.
Doduše već je prekjučer (ponedjeljak) bilo jasno da je trokut probijen.

Dajte dodajte jos neki indikator i target.

Da bas ja ne moram sve….

New Report

Close