ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sad je već i dnevna prosječna veća od 360 kn. Sutra je novi dan.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

počeli i ljepši volumeni….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Nalozi na asku se prepolovili, a bid je dvostruko veći…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.

Hebote, ovo ide danas kao da sutra ne postoji…

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Prosječna 362. Brutala, 400 kn na nišanu.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Hebote, ovo ide danas kao da sutra ne postoji…

A još prije 3-4 dana se lupalo po bidu na 303 isto kao da sutra neće svanuti, i to koliko god se bid punio.

Pa ti sada budi pametan.

Dakle , s obzirom da nisam dobio odgovor na svoja pitanja, zaključujem da se kupuje zato što eto jedan veliki investitor kupuje a sad pitanje je kako ce završiti .


Nisam baš upućen ovdje ali ako mi miže neko ukratko objasniti i dogovriti na nekoliko pitanja.

Zašto I.B kupuje ovu dionicu ?
Da li se ATPL bavi prijevozom brodovima ili ima i neke druge segmente koji su možda zanimljivi za buduće poslovanje?
Kako to da je cijena tako visoka za tako loše poslovne rezultate ?
Koja je srednjeročna perspektiva?



Hebote, ovo ide danas kao da sutra ne postoji…

A još prije 3-4 dana se lupalo po bidu na 303 isto kao da sutra neće svanuti, i to koliko god se bid punio.

Pa ti sada budi pametan.
[/quote]

Kolega to vam je zato sto je prodavac tada imao “nekakav info”. Kao sto danasnji kupci isto imaju “nekakav info”. Na ovom forumu vam je za sve razlog “nekakav info”.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.



Hebote, ovo ide danas kao da sutra ne postoji…

A još prije 3-4 dana se lupalo po bidu na 303 isto kao da sutra neće svanuti, i to koliko god se bid punio.

Pa ti sada budi pametan.
[/quote]
Prodaju s računa fonda na rodjačke račune, već viđeno zadnjih par mjeseci. Na DLKV je to bio Kapitalni fond, na ATPL je ovaj skrbnički na broju 9. prodao par tisuća komada na cca 305. Samo je on prodavao 01.03. (901 od 913 komada prometa) i 02.03. (1.564 od 1.640 komada prometa).

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Prodaju s računa fonda na rodjačke račune, već viđeno zadnjih par mjeseci. Na DLKV je to bio Kapitalni fond, na ATPL je ovaj skrbnički na broju 9. prodao par tisuća komada na cca 305. Samo je on prodavao 01.03. (901 od 913 komada prometa) i 02.03. (1.564 od 1.640 komada prometa).

Istina, tome uostalom i služe fondovski računi. Kupnju pred pad i prodaju pred uzlet.

Week 09 2017
27th February – 03rd March 2017
spot i time charter za prosli tjedan

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Za razliku od domaće publike koja prati Atlantsku, amerikanci baš i nisu nešto optimistični:

Vaš link …

Da ne mislite da mi je krivo što dionica raste: imam 200 komada i prije 10-tak dana sam kupio još 50.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close