ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…Najveći dio je kupovao iznad 300, puno iznad 350, a sad kao neće na 250??

Ovo jednostavno nije istina. Najvise je kupovao do 200.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ili je margin ili su se brokeri malo zaigrali shortanja….sve u svemu zanimljiv dan…

A BALVANA!!! :) :) :)

http://finance.yahoo.com/quotes/DSX+DRYS+EGLE+EXM+FREE+GNK+nM+OCNF+SEA+QMAR+BHO+TRMD+ESEA+TBSI+TOPT+PRGN+GDOCF.pk+dnord.co+torm.co+gogl.ol+ceco.ol+bel.ol+jin.ol/view/v1?bypass=true&ltr=1

Ja se uopće nebi čudio da sutra bude sasvim suprotno…

A BALVANA!!! :) :) :)


Ja se uopće nebi čudio da sutra bude sasvim suprotno…
ja bih, iako navijam da sam u krivu

Na lijevoj strani i dalje nema gotovo nikakve podrške. Bit će veselo i sutra.
http://www.dryships.com/pages/report.php


Svi ovdje znamo činjenice:
Bilbija je digao cijenu do blizu 400 jer se zna da se očekuje oporavak vozarina u 2017., a koji je već i sad dobrano ostvaren.
Najveći dio je kupovao iznad 300, puno iznad 350, a sad kao neće na 250??
Znamo da je bio očekivan pad vozarina do kineske N.G., a onda opet veliki rast.
Bilo bi jako dobro kad bi na burzi to išlo tako proračunato:
prodati na 350 dok su vozarine rasle,
čekati da cijena padne na 200 zbog pada vozarina,
onda u 1. mj. kupovati pa kad vozarine krenu gore, opet prodavati iznad 400.
Jer znamo da je ovaj pad vozarina kratkog vijeka i dokad će trajati, tako da je pitanje hoće li g.Bilbija moći dugo odoljeti cijenama ispod 300.

Trenutno se čini da je scenarij takav, ali barem ovdje ima netko tko ga može izokrenuti za 180 u 1 sekundi ako to poželi, a na burzi uopće zapravo nema napisanog scenarija po kojem bi se moglo igrati.
Zato sretno svima i borite se s odlukama što napraviti.

Komedijaš!Nemaš ti blage veze!Najjednostavnije nešto natrkeljati i pokušati ostaviti dojam!
To što ga je poslovni nazvao “tajanstveni milijunaš” nešto kao što mene u kvartu zovu “tajanstveni jedač pizza”(projedem tri komada pizza I popijem pola litre coca-cole)…

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

zašto ljudi uvijek misle da bogataš ne može pogriješiti ?

...povijest se ponavlja...

Evo vam USA brodara, dok je BDI rastao oni su padali, sad što on više pada to oni više rastu , DRYS plus 20%, ostali plus 10%.
Sad vi trgujte, ZSEovci !!!

Pogriješio je kad je išao skupljati dionice nabijanjem cijene, umjesto da je polako, strpljivo skupljao i onda sačekao oporavak sam od sebe, da cijenu svojom lovom dižu neki drugi kasniji, zakašnjeli ulagači. Ovako …
Sad i da se oće izvući, makar i samo dijelom, nema kome prodati.

A što pametnog g.Mario44 ima za reći, podijelite s nama molim!
Zna se da g.Bilbija može pustiti da padne na 100, a može u jednoj transakciji pokupiti sve do 400.
I tu sve počinje i prestaje!

Meni je interesantan volumen na DSX koji je 5 puta veći od tromjesečnog prosjeka već sad uz +13%

A BALVANA!!! :) :) :)

New Report

Close