ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A zasto niste kupovali kad je rasla sa 100 na 370??

zato jer pravog oporavka brodarskog sektora nema….sve vam je to fugazi….
a to zašto nema…već je kolega crobiz u nekoliko navrata pokušao ovdje objasniti….ali uzalud…

zašto ovo nije na 600 bodova kako su pisali stručnjaci na ovom forumu
mislim da do kraja dana i do 220 bodova može da se tone

o, danas je baš muški palo 🙂 jer budimo realni vozarine su bile otišle tako brzo gore da su nosile pozitivno poslovanje 🙂 a to baš nismo očekivali tako brzo,, neka se flota još malo rasčisti.

eto sad je ekipa koja je zadnjih 2-3 mjeseca govorila da će to pasti je napokon i pogodila, bar koji dan da su u pravu,,(valjda su to i iskoristili 🙂 ,, mene pogodilo dvaput sitno),, nadam se da će biti još koji takav dan 🙂


bdi -3.7% 966
pnmx -7.4% 9844
cape -10.4%

ajoj…

Ignore: KressoM, delux

Ne znam što se toliko čudite današnjem padu?! Pa dionica je u par mjeseci rasla preko 300%. Ne znam kakva firma mora biti da toliko raste, to nije realno a i nezdravo je. Normalno da mora doći do korekcije, pa to vam je valjda bilo jasno ako ste malo duže na burzi. Takve dionice na prvu malo lošiju vijest (npr. kao današnji pad BDI-a od 5%) padaju drastično. A pogotovo ako je rast bio temeljen na kupovini jednog čovjeka koji je nerealno dizao cijenu. Ovo trenutno nije prava tržišna cijena.

Danas u pre marketu usa brodari u brutalnom zelenom…a bdi pada …pa ti sad budi pametan šta napravit?!

A BALVANA!!! :) :) :)


S obzirom na pad bdi-ja i vozarina za capeove…13% je premalo…vani su brodari to popratili s nekoliko dana uzastopce po 7-8 i više posto pada….dok se tu cijena umjetno održavala na cca 320 kn

Danas je BDI pao koliko, a evo Drys u premarketu u plusu 15%?!?!
Toliko o našim i stranim brodarima i BDI-ju.



S obzirom na pad bdi-ja i vozarina za capeove…13% je premalo…vani su brodari to popratili s nekoliko dana uzastopce po 7-8 i više posto pada….dok se tu cijena umjetno održavala na cca 320 kn

Danas je BDI pao koliko, a evo Drys u premarketu u plusu 15%?!?!
Toliko o našim i stranim brodarima i BDI-ju.
[/quote]

Hoces pogadjati na koliko je bio DRYS pred tocno godinu dana, 15.12.2015?! Pripremi se paket maramica za obrisati suze kada pogledas.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.



S obzirom na pad bdi-ja i vozarina za capeove…13% je premalo…vani su brodari to popratili s nekoliko dana uzastopce po 7-8 i više posto pada….dok se tu cijena umjetno održavala na cca 320 kn

Danas je BDI pao koliko, a evo Drys u premarketu u plusu 15%?!?!
Toliko o našim i stranim brodarima i BDI-ju.
[/quote]

gledajte gdje će danas završiti…ne bi bilo prvi puta da krene u premarketu sa zelenilom…a onda završi u isto takvom minusu dan…osim toga…drys je u potopu od 70$…ko kamen…

Svi ovdje znamo činjenice:
Bilbija je digao cijenu do blizu 400 jer se zna da se očekuje oporavak vozarina u 2017., a koji je već i sad dobrano ostvaren.
Najveći dio je kupovao iznad 300, puno iznad 350, a sad kao neće na 250??
Znamo da je bio očekivan pad vozarina do kineske N.G., a onda opet veliki rast.
Bilo bi jako dobro kad bi na burzi to išlo tako proračunato:
prodati na 350 dok su vozarine rasle,
čekati da cijena padne na 200 zbog pada vozarina,
onda u 1. mj. kupovati pa kad vozarine krenu gore, opet prodavati iznad 400.
Jer znamo da je ovaj pad vozarina kratkog vijeka i dokad će trajati, tako da je pitanje hoće li g.Bilbija moći dugo odoljeti cijenama ispod 300.

Trenutno se čini da je scenarij takav, ali barem ovdje ima netko tko ga može izokrenuti za 180 u 1 sekundi ako to poželi, a na burzi uopće zapravo nema napisanog scenarija po kojem bi se moglo igrati.
Zato sretno svima i borite se s odlukama što napraviti.

61. OBLJETNICA ATLANTSKE PLOVIDBE Nagrada ‘Dobro more’ pomorcima i radnicima


gledam samo po strani i želim vam svima uspjeha…

ali jedan od simpatičnijih komentrara mi je"nemojte se zabrinjavati na dnevne oscilacije"

sretno!


rasplako sam se od smijeha.. ozbiljno!

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close